reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Adaś właśnie zasnął dziś nieco później, bo byliśmy w sklepie po herbatkę dla A i pare pierdołek, a później pojechaliśmy do siostry posiedzieć. Wróciliśmy po 19, ale musiałam go wykąpać, bo wczoraj już usnął w aucie to go nie męczyłam, a ja taka trochę matka "higienistka" jestem. Jak usłyszałam od jednej koleżanki że dziecko kąpie raz w tygodniu, to do dziś tego przeżyć nie mogę.
Czekam na ten wózek jak na zbawienie. Wiadomo, weekend minął, bo M. w domu, ale od jutra znowu sama i bez spacerów to ja oszaleję, tym bardziej, że Adaś bardzo domaga się wyjść, nawet jak jest bardzo zimno.
Za tydzień dziewczyny kończę 28 lat.. Ehh, chciałabym coś zrobić dla siebie. Chociaż do fryzjera pójść i żeby mąż powiedział mi że ładnie wyglądam. Ale to już chyba nie te czasy, kiedy się takie teksty słyszało.
 
reklama
Kupiniosia tak chcę spróbowac,ale nie wracam do tej co jestem na wychowawczym,tylko do zupełnie nowego hotelu i inne stanowisko.

Sosnowiczanka moja ma ecco kozaki 21,a tenisówki z zary do kostek 19:) więc tylko inna firma i inaczej;/

Kota jejku wiem,ze to przez nastroje ciążowe te kłótnie...ja miaalm tak samo:(:(
biedny Kubulek:(

Nastazja..Ty mój rocznik;) tylko ja listopad:) a co do tekstów to też żadko to słysze:(ale chyba oni tak już maja;)

A ja wczoraj bylam z moim przyszłym Dyrektorem na imprezie wróciłam przed 3 i rano się czułam super,mimo ze dzieci(razem) obudzily sie o 5:(:(
 
Sosnowiczanka, Kuba jeszcze nie ma butów, a jego stopa ma coś ok 13.5cm, nie mam pojęcia, jak to się na rozmiarówkę przekłada.

Nastazja, moi znajomi kąpali od zawsze córę raz w tygodniu. dziewczynka teraz idzie do podstawówki i takie ma własnie nawyki kąpielowe, wyborażam sobie, co będzie, jak wejdzie w okres dojrzewania, nadal raz w tygodniu? tragedia! mam nadzieję, że jednak wuefiści zauważą, że COŚ jest nie tak i poruszą ten temat z rodzicami na jakiejś wywiadówce...

a ja się umówiłam do fryzjera na piątek, tylko teraz nie wiem czy pójdę przez te plamienia ciągłe. pewnie będe musiała odwołać :(
 
Izi to wspolczuje pobudki, po dwóch godzinach snu .

My Alanka tez kąpiemy codziennie, zadko sie zdaza zeby bez kąpieli szedl spac. Chyba ze chory czy cos innego.

Bylismy dzis w sali zabwa, mlody szalał półtorej godziny. Myslalam ze moze pojdzie wczesniej spac jak sie wyszaleje czy co, ale gdzie tam.. Ugryzl mnie w cycka i uciekl :baffled:
W dodatku cos mnie glowa boli..
Mam nadzieje ze wkrotce pojdzie spac bo rano do pracy musze isc.

Kota co robisz z wlosami?
 
Nastazja chwila relaksu u fryzjera będzie ok. Zasługujesz na przyjemności.
Kota Ty też się odpręż!
Izi zazdroszczę takich udanych baletów, już dawno nie byłam poszaleć!!!No i 3mam kciuki za nową pracę ;))


W kościele byłam sama... szkoda gadać. No coments.
Co do miłych słówek i tych spraw... Też tego potrzebuję ale... cóż...:-(W sumie ja też nie chwalę Go... nie mam za co...


My myjemy Ninę co 2gi dzień, myślę, że póki co wystarczy. Kiedyś myliśmy codziennie. Teraz co 2gi dzień i włosy też co 2gi dzień. Ona ma te włosy straszne, strasznie grube i szczecina... gęstsze niż ja.. no i jak się upoci to nie sposób nie umyć.
 
Właśnie Bóg pokarał P.
Dostał w nagrodę taką kupę od Ninki do przewinięcia, że myślałam, że zwymiotuję!!!!!!!!!!!Przysięgam!Dobrze mu tak... mało nie ryczał jak ją przewijał... Jajkiem...wszystkim po kolei... śmierdziało
 
reklama
Phelania, jak plamię to wolę więcej polegiwać, niż siedzieć :( a moje wizyty u fryzjera trwają zwykle ok 3-4 godziny, mam cholernie gęste i sztywne włosy, długo też schną, nawet wolę nie myśleć ile bym tam siedziała gdybym sobie zamarzyła jakiś balejaż, czy coś w tym stylu :)
a wizyte mam o 16.45

Netka :) haha, bosko z tą kupą :-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry