reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

:D:D:D Nieeeeee...tata sportowy typ. Jest moim wyrzutem sumienia. Biega, jeździ na nartach. Latem kilka razy w tygodniu do pracy na rowerze 40km w jedną stronę. Tata nie okrąglutki, nie nie :)
 
reklama
Kochane moja dzisiejsza beta 17981 :) jest nadzieja :)) ja jestem bardziej "zaawansowana" z terminu miesiaczki ale ja mam dluuugie cykle i pozo owolacja dlatego wedlug owulacji termin na grudzien
 
witam nowe mamuski fajnie ze jest nas coraz więcej :)

klaudencja ja tez mam 3 letniego synka :)

u mnie dzisiaj cieplutkoooo ponad 20 stopni :) synek w przedszkolu a ja wypoczywam te pare chwil :-)
 
Pola, fajnie, że pomogło. Co prawda, mówią, że to alkohol itp, ale tak śladowe ilości... lepiej raz a dobrze, niż ładowac chemię w nieskończoność, albo sie męczyć i nie wiadomo co się z tego wykluje. U mnie amol zawsze się sprawdza ;) młodemu czasem kilka kropli na pieluszkę dam, powiesze przy łóżeczku jak ma katar, dobrze się oddycha i na następny dzień nie ma śladu, ale mój nie szprycowany, to i infekcje jak są to jeden dzień :)

ja już bety nie robie, za to jestem w szale testó ciążowych... kilka na 1 kwietnia koleżanki wzięły, żeby stany przedzawałowe facetom poorganizować :)

Moje dziecko od 2 dni, śpi od 19.30 do 8.30 - aż mi oczy zgniły :p
 
Witajcie Grudnióweczki!
Gratuluję Wam II i życzę spokojnych i bezproblemowych kolejnych miesięcy.
Ja jestem mama majówą 2012 i mam nadzieję dołączyć do Waszego zacnego grona juz niebawem.
Pozdrawiam!
 
Hej Wam dzisiaj :) Witam wszystkie nowe mamuśki :tak:
Dzięki Wam, dziewczyny, za wsparcie :tak:

Pola, ja standardowo od początku edukacji angielskiego, potem doszedł hiszpański, ale go opanowałam raz dwa, więc zaczęłam eksperymentować z włoskim, ale jakoś się ostatnio zmusić nie mogę :sorry:
Klaudencja, mi wyszło 50, potem 120, więc sporo wzrosło. Nie wiem, czy to dobrze, czy nie, ale ta kobieta z przychodni pogratulowała mi od razu ciąży, więc chyba mieszczę się w granicach normy. I tak się dowiedziałam o dziecku :p Ale to było ponad tydzień temu, teraz nie mam pojęcia, jak jest.
Annte, w takim razie trzymam kciuki ;)
 
PolaNegri mam taką nadzieję, że z Wami zostanę :) Gratuluje ślicznego zdjęcia :) aż miło patrzeć jak rośnie nowe życie ! :)
Przyznam się Wam Dziewczyny, że jestem nowicjuszką w temacie ciąży - dlatego mam do Was uprzejme zapytanie, czy możecie mi coś doradzić....Termin spodziewanej brzydalichy jest na 11.04...czy jest sens robić bete np. w poniedziałek?
Robiłam dziś sikańca, ale wynik negatywny...sądze, że to za wcześnie było, dlatego więrzę w to, że to była główna przyczyna brzydkiej 1 kreski...ale nie mogłam się powstrzymać :) Wiecie jak to jest ;-)
 
xAnkaX - a jak długie masz cykle i kiedy mniej więcej była owulacja? Betę można zrobić już 10dpo i wtedy wynik powinien już być wiarygodny. Sikaniec mógł jeszcze nie wyjść wg mnie.
 
reklama
anncka i tu się pojawiają schody bo moje cykle są dość nieregularne...wahają się miedzy 26-28. Nie znam swojego organizmu, aby jednoznacznie określić owu. Wg. obliczeń to jest 12 dpo.
 
Do góry