reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

hej dziewczyny, przepraszam, że się długo nie odzywałam, mam nadzieję, że nie pogniewałyście się na mnie i znów mogę uczestniczyć, mam nadzieję, że na forum wszystko dobrze :-) Ja mam wizytę w poniedziałek i standardowo już mam stresa :-p
 
reklama
Ja dokupilam dziś w końcu pregna dha poleciła mi je pani z apteki dawka jest 250 powinno sie brać 2 tabletki plis moje witaminy ladewitt maja 160 dha razem mi wychodzi 660 ja w sumie nie jem jakoś super dużo ryb ale raz w tygodniu chociaż makrele zjadam do tego z łyżkę oliwy z oliwek dziennie chyba jem no i zjadam pół awokado na dzień zamiast masła bo nie lubię także trochę tego dha w diecie tez mam nie chce przesadzić .

Następnym razem jak zjem do końca witaminy kupie chyba ten zestaw który ma
Anula
zeby mieć to w jednym .
 
Paulina ale fajnie gratuluje córci :)

Rwy kulszowej nie zazdroszczę tez to przechodziłam dwa razy raz na początku tej ciazy w 7tc a drugi raz jakiś tydzień temu mój ortopeda za pierwszym razem ( tak bolało ze nie mogłam ustach chwili ) dał mi zastrzyk z kolagenu i kazał leżeć z nogami pod katem 45 stopni 3 dni a pózniej były juz regularne masaże i było ok dopóki nie przestałam chodzić na masaże dwa tygodnie bez i powtórka z rozrywki ale tym razem obyło sie bez zastrzyku leczenie i masaż teraz pilnuje zeby chodzić na te masaże 2 razy w tygodniu
 
Paulina,

Gratulacje córeczki :)))))
A jak samopoczucie i rwa dzisiaj?

Dziewczyny,

Miłej niedzieli życzę i pozdrowienia z deszczowego Krakowa.

Cos dzisiaj nie moge sie obudzić od rana piasek w oczach, kawa trochę pomogła, ale tylko trochę. Malutka tez mniej intensywnie kopie, pewnie to pogoda.
 
Witam,
ja też dziś na zwolnionych ruchach, deszczowo i zimno... Dzień idealny do przespania :) I jeszcze mi się mdłości włączyły!! Po blisko 2 miesiącach przerwy. Uwierzycie? :(
Paulina - gratuluję córeczki! I 3mam kciuki, by rwa nie wróciła!
 
Witam niedzielnie:-)

Paulina cudowna nowina! gratuluje wymarzonej córeczki! A rwy nie zazdroszczę i życzę szybkiego powrotu to zdrowia. Jednak na cos sie ta rwa przydala bo inaczej nie wiedzialabys kto w Tobie mieszka. Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo.

Agrafka no w koncu jestes! a wizyta sie nie stresuj,bedzie dobrze.
 
reklama
U nas właśnie majster skończył szlifować. Jutro malowanie, potem podłoga ale to pewnie dłużej bo małż z tatą po pracy będą kłaść i koniec dzieci wracają do swojego pokoju. Najgorsze przede mną czyli sprzątanie.
 
Do góry