reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Karkula, zawsze można trochę romantyzmu sobie zafundować [emoji1] mi pizza to zawsze koślawa wychodziła, nigdy okrągła [emoji23] z racji tego, że nie powinno się ciasta na pizzę wałkować, to kształtu nigdy nie umiałam osiągnąć [emoji23]

U nas też nieraz obiad ugotowany na kilka razy do wykorzystania. Rosół dla mnie jest najmniej problematyczny, bo albo pomidorówka, albo risotto/kaszotto robię na rosole z warzywami z rosołu, czasem jak mi sporo warzyw z rosołu zostaje to mielę, dodaję soczewicę i przyprawy, wrzucam do piekarnika i mam pasztet na kanapki [emoji106] ostatnio mieliśmy na 3 razy fasolkę po bretońsku, ale to przez cały tydzień jedliśmy, bo nie lubię pod rząd jeść tego samego ;)

Moje odkrycie przyprawowe ostatnie to papryka wędzona - absolutnie cudowna! [emoji7] Jak ktoś jeszcze nie próbował to polecam [emoji1]

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
No właśnie myślałam o tym romantyzmie.. zobaczę czy będzie dla mnie mąż miły cały dzień bo jak mnie wkurzy to ani mi się pizzy nie będzie chciało robić :D
ja teraz dopiero przeszłam na kuchnię dla dwóch osób i strasznie ciężko mi się przestawić na małe gotowanie więc gotuje jak dla 4 osób :D właśnie zamarynowalam karkówkę wyszło 8 plastrów .. będziemy mieć na dziś i na jutro i to po dwa kawałki !! :D a potem dziwne że tyłek rośnie :)
Chociaż zastanawiam się czy teraz jak ja gotuję to coś przystanie ta waga ..
Mam taką cichą nadzieję , wiadomo nie chce chudnąć bo bobas rośnie ale mogłaby się zatrzymać waga zanim wskoczy na trzy cyfry [emoji14]
Zobaczę za tydzień albo dwa


Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Edysiek, do świąt niedługo, byleby nie poszaleć za bardzo. Uwierz mi, że wiem jak ciągle myślenie o diecie jest wyczerpujące. Dlatego ja już działam jak automacik :)

Colorado, sałatka brzmi super, na święta jak znalazł. A co jeszcze wyczarowałaś w swoim robocie? [emoji16]

Mimi, zadzwoń do tej lekarki i skonsultuj co zrobić z lekiem. Odstawianie samemu to może nie być dobry pomysł.

A kto się dziś waży? U mnie w zeszłym tygodniu zastój, a dziś miła niespodzianka - 96,4 [emoji16]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A no i właśnie stoję w kolejce do laboratorium i w końcu zrobię krzywe...

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Edysiek, do świąt niedługo, byleby nie poszaleć za bardzo. Uwierz mi, że wiem jak ciągle myślenie o diecie jest wyczerpujące. Dlatego ja już działam jak automacik :)

Colorado, sałatka brzmi super, na święta jak znalazł. A co jeszcze wyczarowałaś w swoim robocie? [emoji16]

Mimi, zadzwoń do tej lekarki i skonsultuj co zrobić z lekiem. Odstawianie samemu to może nie być dobry pomysł.

A kto się dziś waży? U mnie w zeszłym tygodniu zastój, a dziś miła niespodzianka - 96,4 [emoji16]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Brawo za wagę!!!! Ja na pewno mam na plus bo zarlam jak [emoji241][emoji200][emoji201]

Do lekarki nie mam nawet nr tel. :/
Postanowiłam ze będę brała 1tabl dziennie i będę zwiekszala stopniowo


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to faktycznie, musisz tak próbować...

Dziewczyny mam pierwsze wyniki, na razie tylko glukozy, insuliny jeszcze nie ma. I chyba jest ok, co myślicie?
fd9a9676197fd63b2efc1f1ed6e5ad2f.jpg


Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie myślałam o tym romantyzmie.. zobaczę czy będzie dla mnie mąż miły cały dzień bo jak mnie wkurzy to ani mi się pizzy nie będzie chciało robić :D
ja teraz dopiero przeszłam na kuchnię dla dwóch osób i strasznie ciężko mi się przestawić na małe gotowanie więc gotuje jak dla 4 osób :D właśnie zamarynowalam karkówkę wyszło 8 plastrów .. będziemy mieć na dziś i na jutro i to po dwa kawałki !! :D a potem dziwne że tyłek rośnie :)
Chociaż zastanawiam się czy teraz jak ja gotuję to coś przystanie ta waga ..
Mam taką cichą nadzieję , wiadomo nie chce chudnąć bo bobas rośnie ale mogłaby się zatrzymać waga zanim wskoczy na trzy cyfry [emoji14]
Zobaczę za tydzień albo dwa


Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Chudnąć w ciąży można, nie można się głodzić :) gotowanie dla 2 tylko jest wyzwaniem, mi zawsze więcej wychodzi, ale to dzielimy na x obiadów [emoji1]
Edysiek, do świąt niedługo, byleby nie poszaleć za bardzo. Uwierz mi, że wiem jak ciągle myślenie o diecie jest wyczerpujące. Dlatego ja już działam jak automacik :)

Colorado, sałatka brzmi super, na święta jak znalazł. A co jeszcze wyczarowałaś w swoim robocie? [emoji16]

Mimi, zadzwoń do tej lekarki i skonsultuj co zrobić z lekiem. Odstawianie samemu to może nie być dobry pomysł.

A kto się dziś waży? U mnie w zeszłym tygodniu zastój, a dziś miła niespodzianka - 96,4 [emoji16]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Ooooo super! Dogoniłaś mnie z wagą, teraz będę w plecy hihi [emoji1] gratuluję [emoji9] ja dziś się ważyłam, wyszło na mojej wadze 96,3 kg, czyli u położnej 95,8 kg będzie [emoji106] mam jeszcze 1,5 tyg do wizyty, muszę się opanować [emoji16]
No to faktycznie, musisz tak próbować...

Dziewczyny mam pierwsze wyniki, na razie tylko glukozy, insuliny jeszcze nie ma. I chyba jest ok, co myślicie?
fd9a9676197fd63b2efc1f1ed6e5ad2f.jpg


Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiem czy 2 pobranie nie jest nieco za wysokie. Ale grunt, że w 3 pobraniu ładnie spada i na czczo jetlst super :) u mnke po 2 h było tyle samo co po 1h ... :(

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
 
Colorado, miło mi do Ciebie dołączyć [emoji2] powiedz czy Ty miałaś robioną krzywą insulinową? Ja się załamałam... Na czczo mam 8 z kawałkiem a po 1 i 2h 200!!! Chociaż TSH mi spadło z 2,4 do 0,4. Ale ta insulina to masakra [emoji26][emoji26][emoji26]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No to faktycznie, musisz tak próbować...

Dziewczyny mam pierwsze wyniki, na razie tylko glukozy, insuliny jeszcze nie ma. I chyba jest ok, co myślicie?
fd9a9676197fd63b2efc1f1ed6e5ad2f.jpg


Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Po godzinie dość wysoko

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry