reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gry edukacyjne na tablet dla dzieci/...

Polecam aplikację, której sama używam - ze strony skakanka.pl
dużo ciekawych ćwiczeń i zabaw dla dzieci rozwijających ich funkcje motoryczne, kształtujących wyobraźnię oraz ogólnie rozwijających dzieci

reklama

Arkadio80

Zaciekawiona BB
tableta to ja odradzam, chyba ze masz zamiar później wydawać kase na okulary/soczewki/operacje korekcji wzroku. Małe dzieci nie powinny zbyt długo wpatrywać się w ekrany smartfonów i tabletów, ze o monitorach i telewizorach nie wpsomne. Moze warto pomysleć nad jakimiś zajęciami dla dziecka, gdzie rozwinie się w zdecydowanie zdrowszy sposób?

Jamia

Zaciekawiona BB
Kilka dobrych aplikacji, ktore moim zdaniem dobrze jest wziac pod uwagę przy proponowaniu zabaw dzieciom:
Cyferki dla dzieci
Bugs and numbers
Zabawne kropki
Memo na tablet
Rzepka
Natomiast polecam odciąć dzieci od youtube. Czasami patrzę sobie na swoją siostrzenice oraz bardzo nie podoba mi się to jak jest uzalezniona od filmików. Najgorsze jest to , ze siostra nie widzi w tym problemu i sama jej ten tablet daje

NO i tablety polecam raczej z tych tańszych. Dzieci są nieuważne. Na stronie masz dobry ranking tabletów.

Ostatnia edycja:

ddi

Zaciekawiona BB
A ja niekoniecznie polecam dla małych dzieci tablet. Moim zdaniem dzieci i tak są atakowane obecnie nadmiarem elektroniki i dobrze jest je od tej elektroniki chronić. Szczególnie, ze liczne badania wykazały, że nie jest to takie dobre dla rozwoju malucha.
Moim zdaniem dobrze jest wziąc pod uwagę zabawki manualne, jak na przykład tablice manipulacyjne. Na takiej tablicy jest wiele elementów, które bedą mogły nauczyć malucha wielu przydatnych umiejętności na co dzień.
Dobry jest ten producent tablic manipulacyjnych.

Ostatnia edycja:
reklama

Joannacz

Zaciekawiona BB
Od siebie podsyłam kilka ciekawych: Zielona Sowa Literołaki; Clementoni edukacyjny zestaw 8w1; Dzieci kontra Rodzice - MAŁY DETEKTYW; Clementoni Gra edukacyjna Mówiące pióro 500 pytań; Fabryka języka Zielona Sowa; Klamerkowe zadania "Literki"; CzuCzu. Puzzle obserwacyjne. Mapa Polski.
Link do: Gry i pomoce edukacyjne dla dzieci - Eduksiegarnia.pl
No i do nauki pisania i czytania super sa klocki logo:
e13e920b186e9a02bb3f53e5f0cea5817f8f06bf.jpg

Ostatnia edycja:
Do góry