reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gry i zabawy czyli czas wolny naszych dzieci

ciekawa dyskusja się wywiązała :tak: ale co mama to inna opinia ;-) , przecież to normalne że każda chce żeby jej dziecko było wyjątkowe i ono takie jest :-) , ja mojemu Kubie też czytam bajeczki praktycznie odkąd wróciliśmy ze szpitala :tak: , chcę żeby jego mózg się rozwijał , a widzę po mojej bratanicy jak wiele jej to dało , poza tym zawsze to jest coś innego niż huśtanie się czy leżenie na macie lub leżaczku :tak:
ja również czytam bajki , śpierwam piosenki..
ale to nie znaczy że będę uc zyć czytać..
mała ma jeszcze na to czas...:sorry:
gwoli wyjasnienia. ja nie jestem przeciwko stymulacji, bo swojej corce tez czytam ksiazki po angielsku i mowie bajki po polsku. ale jest roznica pomiedzy czytaniem niemowlakowi a proba uczenia go czytania w 3 czy 4 mies zycia. ;-)a angielski czy inny jezyk obcy dla maluchow jak najbardziej, tylko gdy beda juz nieco wieksze (1-2-3 lata) a nie gdy jeszcze w kolysce

ze swojej strony temat uwazam za zakonczony:-)
zgadzam się z Tobą w 100%

ja nic nie zmienialam:no:
ja również nie potrzebuję nic zmieniać
BanAna - wiesz, są ludzie i parapety. I skoro już zabrałaś się za bezpośrednie obrażanie mnie to... i tu był sympatyczny, zabawny i dosyć złośliwy tekst kierowany do Ciebie. Jednak po zastanowieniu postanowiłam sobie odpuścić zgodnie z zasada: nigdy nie dyskutuj z głupcem, bo najpierw cię zniży do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

See ya zatem :)
a to jest właśne rodzaj prowokacji..
więc proszę o zakończenie dyskusji na ten temat, bo staje się to żenujące
a osoby które twierdzą że mają klasę, pokazują jej brak:sorry:
 
reklama
Coś ciekawego? Ciekawe jest to, jak wiele osób nie zna pojęcia "edukacja" (bo nie doświadczyły ?), przez co nie zamierzają się nią (ani swoich dzieci) kalać. A przykre, że głupota rodzi głupotę.

Najważniejszym okresem w życiu nie są lata studiowania na wyższej uczelni, ale te najwcześniejsze, czyli okres od narodzenia do sześciu lat. Jest to czas, kiedy formuje się inteligencja człowieka i nie tylko ona, ale całość jego zdolności psychicznych. - Maria Montessori

Obyśmy tylko takie problemy miały z naszymi małymi :-)
 
a to jest właśne rodzaj prowokacji..
więc proszę o zakończenie dyskusji na ten temat, bo staje się to żenujące
a osoby które twierdzą że mają klasę, pokazują jej brak:sorry:

Droga moderatorko prosze od sprawiedliwie rozdzielanie razow w innym przypadku pomysle ze preferuje sie tu niektore osoby :) prosze o analize i sprawdzenie kto jest de facto strona ofensywna a kto defensywna.

Jesli chodzi o cytowany przez Ciebie fragment to jest to odpowiedz na bezposredni atak ktorego tresc koncentruje sie wokol mojego dobrowolnego wycofania sie z forum :) jest przesmiewczy i obraza nie tylko mnie ale rowniez inne osoby ktore maja smialosc nie zgadzac sie z przedmowczyniami.

Wsio
 
zenujace to były pierwsze reakcje na posta agissy w temacie kartek z literkami...

proponuje zmienic nazwe watku na "dajmy sobie po razie" :-(
wychodze i nie wracam.
 
zenujace to były pierwsze reakcje na posta agissy w temacie kartek z literkami...

proponuje zmienic nazwe watku na "dajmy sobie po razie" :-(
wychodze i nie wracam.

ooOOOOOOoooOOJJJJJ
Szczerze mówiąc to bardzo zasmuciłyście mnie swoją postawą.... :-:)confused2:



a my przez "przypadek" oklryliśmy dziś nową zabawę;
mała siedzi i trzyma za paluszki np tatusia (po jednym palcu na każda piąstke). Tatuś podnosi jej rączki i opuszcza przy asyscie jakiś dziwnych odgłosów typu bru bru bru, iiiijajjaiijaja a mała rechocze :-D
 
Wiecej na tym wątku nie napiszę. Do GWIAZD KOFFANYCH: Igorek rozwija się prawidłowo.Dziękuję za uwagę:-D

Kiedyś mi się bardziej podobało forum ale klimat się zmienia......
 
Droga moderatorko prosze od sprawiedliwie rozdzielanie razow w innym przypadku pomysle ze preferuje sie tu niektore osoby :) prosze o analize i sprawdzenie kto jest de facto strona ofensywna a kto defensywna.

Jesli chodzi o cytowany przez Ciebie fragment to jest to odpowiedz na bezposredni atak ktorego tresc koncentruje sie wokol mojego dobrowolnego wycofania sie z forum :) jest przesmiewczy i obraza nie tylko mnie ale rowniez inne osoby ktore maja smialosc nie zgadzac sie z przedmowczyniami.

Wsio


Moderatorko, Wsio a to po jakiemu???? Tak to to dzieciątko się nie nauczy literek, ju lepiej żeby się misiami bawiło. po głębszej analizie stwierdzam, że posikam się ze śmiechu chyba........ :laugh2::laugh2::laugh2:
 
Moderatorko, Wsio a to po jakiemu???? Tak to to dzieciątko się nie nauczy literek, ju lepiej żeby się misiami bawiło. po głębszej analizie stwierdzam, że posikam się ze śmiechu chyba........ :laugh2::laugh2::laugh2:

Tak się upewnię tylko... 36 to Twój wiek czy moze co innego?
 
Moderatorko, Wsio a to po jakiemu???? Tak to to dzieciątko się nie nauczy literek, ju lepiej żeby się misiami bawiło. po głębszej analizie stwierdzam, że posikam się ze śmiechu chyba........ :laugh2::laugh2::laugh2:
Wsio- wg. słownika mowy potocznej znaczy "wszystko". Czasami warto zainwestować w książki, słowniki, leksykony i korzystać z nich. W ten sposób można zdobyć wiedzę. I nie posikać się.
 
reklama
Dziewczyny ja proponuje powstrzymywac sie od złośliwych komentarzy, bo inaczej caly wątek stanie sie jedna wielka kłutnią. Jest wiele teorii na temat zabaw maluszkow, kazda mama wie co jest najlepsze dla jej dziecka, dla jednej to bedzie beztroska zabawa a dla drugiej edukacja poprzez zabawe. Jedno i drugie jest dobre, dopuki dziecko sie przy tym dobrze bawi.
Najwazniejsze jest wspolne spedzanie czasu.

A pomyslcie ze najgorsze jeszcze przed nami, tzn temat ogladania/nie ogladania tv, granie/nie granie w komputer, itd, itd...:-)

Takze moze przemilczmy niektore rzeczy i niech każdy wychowuje własne dziecko jak uwaza:-);-)
 
Do góry