reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grzeczne czy niegrzeczne i tak je kochamy:))

Ollesia- :szok: podstawówka z internatem?? biedne dziecko:no:

a moje dziecko postanowiło nadrobic stracony czas, w nocy zrobiłataka akcje ze opadłam z sił, cała godzine wyła, łez ze swieca szukac, rzucała sie, nie dała sie dotknac, do tego przelała pieluche i za cholere nie dała sobie zmienic, wsciek na maxa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:a z rana powtórka z rozrywki:crazy:
moje odespane godziny poszły w zapomnienie:confused2:
 
reklama
niezla ta twoja kolezanka Ollesia, Zuzu napewno pojdzie do szkoly z internatem bo to tutaj normalne, ze dzieci wyjezdzaja sie uczyc gdzies na drugi koniec kraju ( tak bylo np.w przypadku G.) ale dopiero gdzies w liceum lub nawet pozniej ;))))))

ja jeszcze wyraznych oznak buntu nie zauwazylam, to znaczy obywa sie u nas bez krzykow, ale jak o cos ja proszenp. wyrzuc pieluche do kosza to mowi nie

Mada , a moze ami cos sie w nocy snilo zlego lub za bardzo przezywa powrot do was, za duzo emocji????
 
Silunia tylko ze takie akcje to ona ma czesto w nocy au moich rodziców przesypia całe nocki bez jakichkolwiek pobudek:baffled:
 
Silunia tylko ze takie akcje to ona ma czesto w nocy au moich rodziców przesypia całe nocki bez jakichkolwiek pobudek:baffled:

mada, ty wiesz że u nas jest podobnie... u moich rodzicow julia przesypia spokojnie całe noce...a w domu- często sie budzi z płaczem... ja zwalałam to na sny....
 
Widze, ze nie tylko u nas takie akcje :baffled: Mam nadzieje, ze ten ich niby bunt szybko minie, bo kurwicy mozna czasami dostac :baffled:

Redaktorka, melisa powiadasz- musze wyprobowac :-p:-)

Ollesia, ciekawe co by ta Twoja znajoma powiedziala jakby ja mieli poslac do zakonnic w wieku 6 lat na kolejne 10 albo i wiecej :no::no::no: Masakra!

Silunia, tylko sie cieszyc, ze z Zuzu taki aniolek :tak::-)
 
wy mnie nawet dziewczyny nie straszcie takimi pobudkami nocnymi :D ja w ogole nieprzyzyczajona do pobudek nocnych ;) mam nadzieje ze jednak sie szantusi nie odmieni :D


boze w wieku 6 lat do szkoly z internatem.. masakra.. :/ ja bym w zyciu sie na takie cos nie zdecydowala :(
 
Domiska, mnie sie tam wydaje, ze skoro Szantusia do tej pory tak ladnie przesypia noce to juz sie jej to nie odmieni :tak:

Sara przespala mi dzisiaj cala noc z jedna malutka pobudka na herbatke :tak: Nawet tego nie odczulam, podalam jej butle i spalam dalej :-):-):-)
Zasnela dopiero o 22:00, ale do 8:00 spala, wiec mam nadzieje, ze kolejne noce beda podobne :tak::tak::tak: No ale dalam jej na noc Nurofenu, wiec moze to pomoglo :confused:
 
Dziewczyny, ja tez jestem przerazona decyzja tej kobiety (to znajoma mojej kolezanki), co chce szescioletnie dziecko do szkoly z internatem oddac. Po co w ogole decydowac sie na dziecko, skoro nie planuje sie go wychowac? A ta kobieta jest przekonana, ze inwestuje w przyszlosc swojej Malej. :szok: Na pewno corka bedzie jej wdzieczna... :baffled:

Bedyta, tez podejrzewalam, ze ona z jakiejs sekty jest. :-p Ale podobno nie, wiec tym bardziej nie rozumiem...:baffled:
 
reklama
Ollesia, ja rozumiem poslac dziecko do liceum odleglego od miejsca zamieszkania, ale 6-latek to maluch, ktory potrzebuje mamy na codzien, zeby sie przytulic, pobawic, poogladac i poczytac bajki, isc na spacer, do kina, zoo czy na plac zabaw...Biedne, wspolczuje temu dziecku...:sorry2::sorry2::sorry2: To bylaby lepsza inwestycja w przyszlosc niz takie pozbywanie sie (bo inaczej nie mozna tego nazwac :baffled:) dzieciaka :no::no::no:
 
Do góry