reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

guzek u dziecka.POMOCY!!!!!!!

naprawde myslisz ze od wrzesnia czekam na info od lekarza na tym forum??w sumie to bylam u 3 lekarzy ale jeszcze jedna opinia lekarza ktory podobno jest tu po to zeby nam pomoc nie zaszkodzi.ja sie nie piekle tylko napisalam swoje zdanie tak jak i ty, ale ty chyba nie mialas i nie masz takiego klopoty jaqk dziewczyny ktore sie wypowiedzialy wczesniej??kazda z nas napewno wie ze trzeba z czyms takim udac sie do lekarza i nie trzeba nam o tym przypominac.
 
reklama
Kacha, nie przejmuj sie takimi postami, ja też byłam z córeczką u kilku lekarzy i na forum również poruszam temat, bo co lekarz to inna opinia, a każda mama/tata ma również inne doświadczenia, a problem może być podobny. Chciałam Ci powiedzieć zebys zrobiła badania na własną ręke. poszukaj ośrodka w którym pobierają krew u takiego maluszka (bo nie wszedzie chca to robic), i idź prywatnie. Ja np z moją małą od urodzenia chodzimy prywatnie. Morfologia to około 5 zł a mocz 4zł, ale ceny sie czasami lekko różnią. Warto wykonać morfolgię z rozmazem, i mocz ogólny dla zbadania stanu zdrowia dziecka. Jeżeli lekarze Cie odsyłają z kwitkiem, a Ciebie jednak coś niepokoi to nie czekaj, porób badania. Nikt Cie nie wysmieje. Pozdrawiam i zdrówka
 
my aktualnie mieszkamy w niemczech i kto by pomyslal ze wlasnie tutaj nie chcieli mi pobrac krwi od maluszka bo powiedzieli ze wszystko jest ok.ale ja sie i tak uparlam i poszlam z malym na pobranie krwi.co prawda zrobili mi podstawowe badanie krwi jak to oni nazwali ale na szczescie morfologia wyszla wrecz bardzo dobrze:tak:co mnie bardzo ucieszylo oczywiscie:-)zbadali mi leukocyty,erytrocyty,hemoglobine,hematokryt,mcv,mch,mchc,trombocyty i proteiny.powiedzieli ze takie badanie wystarczy a i moja lekarka z polski do ktorej chodze prywatnie tez powiedziala ze to wystarczy i wszystko jest wporzadku.pozdrawiamy
 
Do góry