reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

guzek u dziecka.POMOCY!!!!!!!

kachaa28

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Styczeń 2012
Postów
155
Miasto
Piekary Śląskie
witam wszystkich.dziewczyny mam problem.dzisiaj wyczulam u swojego rocznego babla maly,ruszajacy sie guzek pod skora.jest on z tylu glowki pod potylica.nie wiem co robic.czy juz zaczac panikowac czy co??moze ktoras mama miala ten sam problem.pomozcie!!!!!!!
 
reklama
przy każdej wątpliwośći najlepiej udać się do lekarza, po co czekać i się zamartwiać? być może to nic takiego, ale powinien to jednak obejrzeć lekarz, a jeśli będziesz miała wątpliwości - najlepiej także drugi lekarz
 
CZY JEST TU JAKIS PEDIATRA?????BO TEMAT PORUSZYLAM JUZ DOSC DAWNO TEMU A ODP. DALEJ BRAK!!!!!!

bylam u lekarza i powiedzial ze to sa wezly chlonne.ale od tego czasu co zauwazylam ten guzek ponizej wyczulam juz drugi.poszlam znowu do lekarza i znowu powiedzial ze to wezly chlonne.ze to normalne u malych dzieci,ze wystarczy katar i wezly chlonne sie powieksza.no i ze bardzo dlugo sie goja.pytalam tez ze to normalne ze ma juz dwa wezly chlonne powiekszone to tez lekarze twierdza ze tak.chcialam zrobic badanie krwi to powiedzieli mi ze to naprawde niepotrzebne i ze mam sie nie zamartwiac.czy to faktycznie tak jest??
 
z podobnymi obawami bylam u lekarza z moja córką, lekarka powiedziała to samo....Także spokojnie...... Moja ma też na potylicy z obu stron
 
Chciałam powiedziec ze ja tez wyczuwam u mojego synka po obu stronach głowki takie ruszajace sie guzki nie wiem co to jest...

Nie wiem po co jest to forum jak pani doktor juz tu chyba nie zaglada..
 
pewnie tez powiekszone wezly chlonne.tylko ze moj ma dwa po jednej stronie a dokladnie po lewej.lekarze mi tlumaczyli ze wystarczy katar przebyty nawet z 2 miesiace temu i wezelek juz powiekszony.albo jak sie dziecko tam zadrapie to tez.a dlugo ma to juz twoj babel??

ja ten temat poruszylam we wrzesniu i odpowiedzi eksperta brak do teraz:no:fakt pani doktor juz tu chyba nie zaglada:-(
 
Dziewczyny... ale to jest tylko forum. Nikt nie zbada dziecka przez internet, ani tym bardziej nie wyda opinii. Ogarnijcie się troszkę. Jeśli coś Was niepokoi to idziecie do lekarza a nie wypytujecie na forum, na którym nota bene wcale nie musi być lekarza (nawet nie macie jak sprawdzić czy jest to prawdziwy lekarz). Jeśli jedna opinia lekarza Wam nie starcza, to idźcie do następnego, takiego który lepiej rozwieje Wasze wątpliwości, a nie czekacie bóg wie ile na odpowiedź z forum od zupełnie nieznanych, anonimowych ludzi.
 
aneta_85 proponuje sama ci sie ogarnac i zaczac czytac dokladnie co sie pisze bo z tego co pamietam w powyzszych postach pisalam ze bylam u lekarza.a to ze ktos chce zasiegnac opinii innej matki badz lekarza to chyba nic zlego.chyba normalne ze ktos moze mial taka sama sytuacje i moze wydac swoja opinie na dany temat i pomoc.po to sa te fora!!!to ze mamy zasiegaja tu info i pomocy to sprawa indywidualna kazdej z nas.takze jezeli nie masz nic do powiedzenia na dany temat poprostu sie niewypowiadaj!!
 
reklama
Kachaa28, owszem po to jest forum, żeby się wypowiedzieć. Ja się wypowiedziałam tak jak i Ty :tak: Przeczytałam cały temat dokładnie, i wiem że byłaś z tym u lekarza, może nie doczytałaś, ale napisałam coś takiego:

"Jeśli jedna opinia lekarza Wam nie starcza, to idźcie do następnego, takiego który lepiej rozwieje Wasze wątpliwości, a nie czekacie bóg wie ile na odpowiedź z forum od zupełnie nieznanych, anonimowych ludzi."

Chciałam jedynie zwrócić uwagę na fakt, że bodajże od września czekasz na jakąkolwiek wiadomość od pediatry z tego forum, a o wiele szybciej by było gdybyś poszła do innego lekarza, prawda?

Proszę, nie traktujcie internetu jak wyroczni, niektórzy mogą pisać prawdę, a niektórzy fantazjować i tak naprawdę to lekarz może Ci powiedzieć czy masz się czym martwić czy nie.

No i nie masz się o co pieklić dziewczyno.
 
Do góry