• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Serio.. Ja tez to zauwazylamz ledwo golilam, a juz w sukienkce nie wyjde. Dzisiaj mam jakis gorszy dzien. Zjadłam ledwo bulke i serek gran teraz i czuje sie pełna, nagle robie sie głodna, ale jak pomysle o jedzeniu czegokolwiek to bierze mnie obrzydzenie.
Niby chce się jeść ale nie masz na nic ochoty żołądek ssie że aż nie dobrze,znajome uczucie[emoji3]
 
Serio.. Ja tez to zauwazylamz ledwo golilam, a juz w sukienkce nie wyjde. Dzisiaj mam jakis gorszy dzien. Zjadłam ledwo bulke i serek gran teraz i czuje sie pełna, nagle robie sie głodna, ale jak pomysle o jedzeniu czegokolwiek to bierze mnie obrzydzenie.
Też tak mam przez ostatnie parę dni. Jestem głodna ale jak już jem to bardzo powoli i malutkie parcje bo normalnie mnie obrzydza i ten żołądek pobolewa.
 
I ja po wizycie :) piekne serduszko widzialam :) jestem taka szczęśliwa :) z usg wychodzi 5t5d
Tylko lekarka niby spoko, sympatyczna, ale strasznie sie spieszyla, poganiala mnie wrecz, az w koncu z tego wszystkiego zapomniałam o te opryszczke zapytac.
Ale karte ciąży mi założyła :)
Suuper , gratulacje [emoji4] ile ma dziudzius mm? A z OM jak masz ?
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry