• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
1527866112374-1826625294.jpg moje pierworodne :D
 

Załączniki

  • 1527866112374-1826625294.jpg
    1527866112374-1826625294.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 151
Ja muszę też zrobić nowa ,bo mam z przed 16 lat i teraz nagle stwierdzili że dokument jest nieważny bo bez PESEL..
A mi powiedziała, że jak nie znajdę dokumentu z poprzednich ciąż to będę musiała na własny koszt robić bo już raz miałam oznaczoną i drugi raz mi nie przysługuje. Na szczęście znalazłam ten papierek sprzed 13 lat.
 
A mi powiedziała, że jak nie znajdę dokumentu z poprzednich ciąż to będę musiała na własny koszt robić bo już raz miałam oznaczoną i drugi raz mi nie przysługuje. Na szczęście znalazłam ten papierek sprzed 13 lat.
Ja mialam w szpitalu podczas laparoskopii wyznaczona grupe krwi to chyba wystarczy.
Sama jestem dzieckiem z kinfliktu i miałam przetaczana krew po porodzie, teraz mam Arh+ taka sama jak mój mąż. Ale byłyby jaja jakby dziecko miało inną [emoji23]
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry