• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Nie wiem czemu ale od początku mam takie przeczucie[emoji3]ale ważne żeby było zdrowiusienkie [emoji3]
Tak właśnie zniosę wszystko żebytylko zdrowe.
Ja z kolei czuję się całkiem inaczej niż te pierwsze ciąże (Majka i aniołek Elenka) w ogóle jakbym nie była w ciąży a trraz ciągłe nudności wymioty nawet jak tetaz piszę to mi niedobrze[emoji33]
Moja siostra wywróżyła mi jeszcze chłopca hmmm zobaczymy[emoji16]
 
Tak właśnie zniosę wszystko żebytylko zdrowe.
Ja z kolei czuję się całkiem inaczej niż te pierwsze ciąże (Majka i aniołek Elenka) w ogóle jakbym nie była w ciąży a trraz ciągłe nudności wymioty nawet jak tetaz piszę to mi niedobrze[emoji33]
Moja siostra wywróżyła mi jeszcze chłopca hmmm zobaczymy[emoji16]
A kiedy mniej więcej można zobaczyć płeć?
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry