reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Ale jak się okaże, że jednak nie jestem w ciąży to poczekamy do lipca. Tak jak planowaliśmy.
 
Hejka! Ja dziś robiłam test i 2 piękne krechy! Zaraz dzwoniłam do lekarza i dziś też termin miałam . Jutro będzie 5 t.c. Termin mam na 4 stycznia ale może się zahaczyć w grudniu...hm...córkę i syna urodziłam w 39 natomiast ostatni w zeszłego roku punktualnie w wyliczony termin! Pozdrawiam!
 
Ja miałam w drugiej ciąży lekarza który przyjmuje w szpitalu, i mimo że miałam skierowanie od niego do natychmiastowego rozwiązania ciąży to przeleżałam w szpitalu piątek - wtorek i dopiero we wtorek 'uprosiłam' że konkretnie zadziałali [cc]
A ja szłam do szpitala na wywołanie i lekarz kazał przyjść w niedzielę od rana jak będzie miał dyżur i od razu na porodówkę :) o 10 kroplówka i przed 17 synek był już na świecie ;) Także różnie to bywa. Najważniejsze, żebyśmy my były zadowolone :)

Ja nadal brak @ i już mnie to denerwuje. W piątek zrobiłam 2 testy, a @ nadal brak :/ Już nie chcę na razie robić testów, bo tylko wkurzam męża ;P Jestem bardzo niecierpliwa, a on oaza spokoju. Zawsze mnie to wkurzało :/ Jak u Was?
 
Ja dziś zrobiłam test - wynik negatywny. Ale się nie przejmuję bo do @ jeszcze tydzień, także teraz znów czekanie.
 
reklama
Do góry