reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Cześć dziewczyny! Jak się dzisiaj czujecie? Ja jestem troszkę poddenerwowana bo dzisiaj mam pierwszą wizytę, 5+2tc. Miłego dnia!
 
reklama
Ja dzis nie mogłam się dobudzić... A położyłam się bardzo wcześnie wczoraj. Także albo jakieś wiosenne przesilenie, albo pierwszy objaw ciąży. [emoji3]
 
Ja dzis nie mogłam się dobudzić... A położyłam się bardzo wcześnie wczoraj. Także albo jakieś wiosenne przesilenie, albo pierwszy objaw ciąży. [emoji3]
Ja tak samo dzisiaj. Budzik wyłączyłam i spałam dalej. Dobrze, że pies mnie obudził bo pewnie do pracy bym zaspała :D ale to pewnie dlatego, że budziłam się co chwilę w nocy i myślałam o tej dzisiejszej wizycie u lekarza.

Dokuczają wam już jakieś objawy?
 
Ja tak samo dzisiaj. Budzik wyłączyłam i spałam dalej. Dobrze, że pies mnie obudził bo pewnie do pracy bym zaspała :D ale to pewnie dlatego, że budziłam się co chwilę w nocy i myślałam o tej dzisiejszej wizycie u lekarza.

Dokuczają wam już jakieś objawy?
Ja się podniosłam bo synek się za bardzo gwarancją od robota kuchennego zainteresował. Chciał "poczytać". [emoji3] A że ma 10 miesięcy to wiadomo jak by to się skończyło.
 
reklama
Do góry