reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Powiem wam dziewczyny ze czuje się okropnie jestem bez sił i ciągle zła. Aż mi się płakać chce. Do tego mi ciężko na żołądku i brzuchu. W poniedziałek wracam do pracy aż się boje ze nie podołam tam siedzieć
O ja mam identycznie,dziś nawet popłakałam trochę w sumie nie wiem dlaczego..z żołądkiem mam to samo,mam teraz wielki spuchnięty brzuch i czuję się jak słoń ! W poniedziałek też mnie czeka hardcore w pracy..także podajmy sobie ręce [emoji6]
 
Witaj mamy ten sam termin [emoji16]
I ja też :)
Witajcie z rana. Ja tak szybciutko tylko się przywitam, bo dziś Komunia mojej córki. Mam nadzieję, że jakoś przetrwam ten dzień :D Najważniejsze, że pogoda dopisała, bo robimy obiad u nas w ogrodzie. Prawie wszystko już gotowe. Mama ma przyjechać wcześniej i mi tu jeszcze pomóc. Szwagier jest kucharzem, więc prawie całość jedzenia przygotował sam. Cudownie, że Go mam :)
Trzymajcie się ciepło, miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
I ja też :)
Witajcie z rana. Ja tak szybciutko tylko się przywitam, bo dziś Komunia mojej córki. Mam nadzieję, że jakoś przetrwam ten dzień :D Najważniejsze, że pogoda dopisała, bo robimy obiad u nas w ogrodzie. Prawie wszystko już gotowe. Mama ma przyjechać wcześniej i mi tu jeszcze pomóc. Szwagier jest kucharzem, więc prawie całość jedzenia przygotował sam. Cudownie, że Go mam :)
Trzymajcie się ciepło, miłego dnia!
Przetrwasz, przetrwasz [emoji4] Powodzenia My mielismy równo rok temu [emoji4]
 
Stycznioweczki trzymajcie sie cieplutko ❤nudnych i zdrowych ciaz zycze Nam sie niestety nie udalo.... Bedziemy probowac dalej
 
Stycznioweczki trzymajcie sie cieplutko [emoji173]nudnych i zdrowych ciaz zycze Nam sie niestety nie udalo.... Bedziemy probowac dalej
Bardzo mi przykro [emoji58] Wiem co czujesz,ale proszę nie poddawaj się ,na pewno maleństwo przyjdzie na świat po prostu w innym terminie . Ściskam [emoji8]
 
reklama
I ja też :)
Witajcie z rana. Ja tak szybciutko tylko się przywitam, bo dziś Komunia mojej córki. Mam nadzieję, że jakoś przetrwam ten dzień :D Najważniejsze, że pogoda dopisała, bo robimy obiad u nas w ogrodzie. Prawie wszystko już gotowe. Mama ma przyjechać wcześniej i mi tu jeszcze pomóc. Szwagier jest kucharzem, więc prawie całość jedzenia przygotował sam. Cudownie, że Go mam :)
Trzymajcie się ciepło, miłego dnia!
Miejmy nadzieje że ta 7 będzie szczęśliwa[emoji16] co do komunii powodzenia oby wszystko zagrałi po Twojej myśli. Dobrze że masz pomocników to dużo i zawsze Cię troszkę odbarczą
Pozdrawiam
 
Do góry