reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Co do imienia to myślałam, że będzie łatwo, ale jak zaczęłam zwracać uwagę, jak ludziom potrafią kojarzyć się różne imiona, to już sama nie wiem. :D Mam pomysł na imię dla chłopca, które kojarzy mi się z imionami rosyjskimi (choć to dosyć 8popularne imię też w Polsce pochodzenia greckiego), ale ostatnio usłyszałam właśnie, że wschodnie imiona brzmią jak ksywki prostytutek i teraz nawet męskie zaczęły mi się dziwnie kojarzyć. :D :D :D Zoś i Zuź jest sporo, ale już wiem, że też żadnej Leny, Nataszy i Tatiany u mnie nie będzie. :) :) :) Znajdę coś polskiego i mniej popularnego.
 
reklama
reklama
Do góry