reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Mi też twardnieje. Powiedziałam dziś lekarzowi o tym ale powiedział, że nic nie widzi niepokojącego. I te twardnienie brzucha czy napinanie jest normalne, mogą nawet być to delikatne skurcze przepowiadające. One po 20 tyg się zaczynają.
Tak tak tylko że u mnie to są dość mocne te twardnienia i częste, mam możliwość i jako tako nakazane to leże ponieważ tak jak już wcześniej pisałam boję się żebym całkiem nie musiała leżeć jak w poprzedniej ciąży ☺️tak czy tak to ważne by byle do końca jakoś szczęśliwie dotrwać ;)
 
Ja też dzisiaj byłam u lekarza, w końcu poznałam płeć na 100% będzie chłopiec[emoji4]. Teraz jescze trzeba wybrać imię[emoji6]. Lekarz zapisał mnie na badania połówkowe na 02.10 będę wtedy w 25 tygodniu ciąży i tak właśnie czytam w necie, że najczęściej takie badania robi się koło 20-22 tygodnia. Czy któraś z Was ma też tak późno badania?
Gratuluje synka :-) 20-22 tydzien to idealny termin na usg polowkowe.
 
Ja też dzisiaj byłam u lekarza, w końcu poznałam płeć na 100% będzie chłopiec[emoji4]. Teraz jescze trzeba wybrać imię[emoji6]. Lekarz zapisał mnie na badania połówkowe na 02.10 będę wtedy w 25 tygodniu ciąży i tak właśnie czytam w necie, że najczęściej takie badania robi się koło 20-22 tygodnia. Czy któraś z Was ma też tak późno badania?
Mój lekarz mówi, że woli robić później, ale dla niego to oznacza ok. 22tc, ja jestem zapisana na 22+2. 25tc to wg mnie za późno.
 
reklama
Do góry