reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Trzymam kciuki za wszystkie po kolei :)
Nam został jeszcze równo miesiąc do CC.

Czy 3,5kg to dużo? Mnie się wydawało, że to taka norma. Poza tym USG szacuje +/- 0.5kg ;) moją córa miała 4.07 :) ale to zależy jeszcze czy dziecko ma dużą główkę i barki czy jest tylko długie :)

Czy wy też tak macie, że im ciężej jest sie schylać, tym więcej rzeczy z rąk leci???? [emoji35]
 
reklama
ja tez mam już dosyć ciężko mi jest ale jeszcze 2 tygodnie i niech się dzieje co chce ... Ciężko będzie na święta coś czuje ruszać się nawet ciężko tylko cały czas bym leżała tak żeberka bolą :)
Ja już pod koniec tygodnia będę sie pakować musze jeszcze podkłady na łóżko kupić..
Ja tez sie boje jak dam sobie rade sama z czwórką najgorzej rano będzie ale kobieta zawsze musi sobie dac rade
Damy radę. Bo jak nie my to kto. Na kiedy masz termin? Ja na 4.1 ale coś czuję, że nie dochodzę. Dziś jest katastrofa. Zgaga mnie napieprza, oby dwa biodra bolą,picz i spojenie. Mały dopiero porządnie zasnął ok 2,tak to spał ale się budził bo chwilę,nie wiem czy mu się coś śniło.
Także padam na cycki ale ani leżeć się nie da ani siedzieć bo wszystko boli i jak wstanę to ruszam się jak babka 90 letnia,a jak już się rozchodzę to czuję jak mała naciska na cały dół [emoji52] mam już dość. Dziś szybki obiad spaghetti, 3 pralka się pierze,jeszcze 1 została. Wczoraj poubierałam chłopaką pościele,Szym na górze śpi i nie było łatwo a dziś nasza i córki.
 
Ja już jakiś czas mam torbę spakowaną i sobie stoi i czeka ;)


Też miałam dzisiaj taki ból. Właśnie jak na miesiączkę, trochę silny ale stały. Poczekalam chwile czy coś się będzie rozkręcać i jakoś zasnęłam.
Niech malutka poczeka jeszcze troszkę co będzie donoszona. Jak to w końcu jest, od kiedy ciaza donoszona? 37+?
37+1 cały 37 skończony.
 
Damy radę. Bo jak nie my to kto. Na kiedy masz termin? Ja na 4.1 ale coś czuję, że nie dochodzę. Dziś jest katastrofa. Zgaga mnie napieprza, oby dwa biodra bolą,picz i spojenie. Mały dopiero porządnie zasnął ok 2,tak to spał ale się budził bo chwilę,nie wiem czy mu się coś śniło.
Także padam na cycki ale ani leżeć się nie da ani siedzieć bo wszystko boli i jak wstanę to ruszam się jak babka 90 letnia,a jak już się rozchodzę to czuję jak mała naciska na cały dół [emoji52] mam już dość. Dziś szybki obiad spaghetti, 3 pralka się pierze,jeszcze 1 została. Wczoraj poubierałam chłopaką pościele,Szym na górze śpi i nie było łatwo a dziś nasza i córki.
Ja mam cc na 2 styczen . Ale w czwartek mam wizyte u lekarza i zobacze co on powie , mi sie wydaje ze ja nie donosze do stycznia bo brzuch mi sie czesto twardy robi zle sie czuje . U mnie juz 36 i 3 dzień . powiem wam ze padam juz mam dosyć :) W nocy spania nie mam klade sie o 20 a zasypiam kolo 24 masakra ja juz mam dosyc , z jednej strony chciałabym zeby jeszcze posiedział w brzuszku a z drugiej strony chce zeby juz sie meka skonczyła ....:(

A tak z innej beczki jaki rozmiar pampersów kupujecie bo ja kupiłam 2 czyli 3-6 kg i nie wiem czy nie kupic 1 boje sie ze bedzie za mała... :D
Ja juz jutro się pakuje na 100 % bo ja tam odwlekam az bede sie pakowac na czworaka :D

i Jaka koszule macie zwykla czy dla mam karmiacych , bo ja mam zwykla i nie wiem czy mi bedzie dobrze karmic czy kupic spodnie i bluzke ???

Oszalec idzie juz mozna ...
 
Ja mam jedną do karmienia odpinana na bokach a druga zwykła na ramiączkach, która wygrzebalam z maminej szafy plus zwykła do porodu. Jeden stanik do karmienia mam, nie wiem czy kupować drugi czy zabrać zwykły sportowy, ciekawe czy by się nadał
 
Ja mam 3 koszule rozpinane,2 na guziki a trzecia na napki i jest najlepsza. mam 2 staniki do karmienia i 2 sportowe,których będę na noc używała. W sumie to ja mam wszystko z poprzedniej ciąży,dokupiłam w Kiku tylko sportowy stanik bo miałam dwa ale ten jeden jakiś ciasny był i wyrzuciłam.
Do porodu właśnie założę jeden sportowy i tak będę rodziła. W De mogę mieć szpitalną koszule ale nie muszę. Mogę poprostu w tshircie tak jak Leona a teraz właśnie chce w sportowym staniku.
Ja też już mam dość. W czwartek będę miała już donoszoną. Dziś idę na różaniec a jutro na pogrzeb. Ale dziś ledwo się ruszam. Masakra jakaś.
 
No właśnie u mnie w szpitalu jak chcę KTG to trzeba wykupić cegiełkę . . . A w poradni na NFZ, bo też do takowej uczęszczam właśnie dlatego, że liczyłam na KTG, jeszcze ani razu mi nie zlecono.

Ja rodzę bardzo szybko, niestety albo stety. Ostatnio chciałam rodzić na Żelaznej ale nie było opcji żebym zdążyła i pojechałam do Żyrardowa. Warunki tam są fatalne ale są też plusy: mąż ma blisko, może mi dowozić, przywozić co potrzebuję w 10min, po drugie rejestracja dziecka też łatwa, nie ma wyprawy do Warszawy żeby dopełnić formalności. Więc waham się czy iść na łatwiznę kosztem wygody czy jednak zobaczyć jak to jest w warunkach warszawskich (o ile będzie opcja dojechać na czas). Oczywiście dylemat nie zakłada żadnych komplikacji bo gdyby to wolałabym być w stolicy.

Ja też już mam dość. Ze spaniem ciężko, zgaga wieczorami okrutna, trafiają się dni gdy jestem kompletnie bez sił. NIe wiem ską wezmę energię by urodzić.

Ja też chcę doczekać stycznia żeby nie mieć dziecka z końca roku.

A ja dziś wstawiłam pierwsze pranko dziecięcych ciuszków. Zdałam sobie sprawę jakie to będzie maleństwo widząc te małe ubranka. A jaki zapach piękny. Odżywają wspomnienia :-)

Jejku, czytam jak Wam się brzuchy stawiają i się trochę zaczęłam martwić. W tej ciąży wyjątkowo mam z tym spokój. Ostatnio to już przed 20 tyg miałam ten problem, a teraz nic. Może dlatego, że tym razem dosyć wcześnie przestałam jeździć do pracy więc się nie forsuję. Ale też ginekolog mi mówiła, że przy kolejnej ciąży moje narządy rodne są już mocno zużyte (choć spore przerwy jednak miałam, ale i wiek późny) i macica może być leniwa . . . Do tej pory nigdy nie rodziłam po terminie.
Ja właśnie planuje albo Żelazna albo Praski, mam podobna odległość..
A wiesz, że w dwóch poprzednich ciążach mi się też brzuch stawiał, a w tej dopiero coś teraz ale to bardziej zdarzają się już takie pojedyncze skurcze z krzyża, ciekawe od czego to zależy. Synów urodziłam w 38/39tc i teraz tez nie mam zamiaru dłużej chodzić w ciązy [emoji16]
 
Co tam Mamy tak cichutko tu się zrobiło ?? :)

Boże ja miałam pakować już torbę ale bardzo ciężko mi sie za to zabrać zamiast o torbie to myślę o choince żeby kupić żywą i już ja ubrać.. :)
Mnie dalej żebra bardzo bolał ..
Ja się w końcu zmobilizowalam i spakowałam torbe a nawet dwie [emoji6]bardzo mnie to cieszy, w zasadzie już wszystko mam przygotowane, teraz już co raz ciężej mi idzie wszystko i nie mam mocy.
 
reklama
Ja mam cc na 2 styczen . Ale w czwartek mam wizyte u lekarza i zobacze co on powie , mi sie wydaje ze ja nie donosze do stycznia bo brzuch mi sie czesto twardy robi zle sie czuje . U mnie juz 36 i 3 dzień . powiem wam ze padam juz mam dosyć :) W nocy spania nie mam klade sie o 20 a zasypiam kolo 24 masakra ja juz mam dosyc , z jednej strony chciałabym zeby jeszcze posiedział w brzuszku a z drugiej strony chce zeby juz sie meka skonczyła ....:(

A tak z innej beczki jaki rozmiar pampersów kupujecie bo ja kupiłam 2 czyli 3-6 kg i nie wiem czy nie kupic 1 boje sie ze bedzie za mała... :D
Ja juz jutro się pakuje na 100 % bo ja tam odwlekam az bede sie pakowac na czworaka :D

i Jaka koszule macie zwykla czy dla mam karmiacych , bo ja mam zwykla i nie wiem czy mi bedzie dobrze karmic czy kupic spodnie i bluzke ???

Oszalec idzie juz mozna ...
Co do koszuli, to ja mam takie do karmienia z napami, z granatovo i dolce sonno. :) I dwa staniki do karmienia zwykłe i jeden sportowy.
 
Do góry