reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

hand-made grudniowych mam:)

reklama
moje dzieło, nie do końca perfekcyjna ale efekt taki jaki miałam w głowie wyszedł:) przy Kamisiowej zadbam bardziej o drobiazgi. Jak na pierwszą moją własnoręcznie zrobioną pinatę na urodzinki Karoli jest chyba ok.Mała na pewno będzie zachwycona. Napis też robiłam sama i doczepiłam na zeszłorocznym banerze. IMG_1853.jpgIMG_1860.jpgIMG_1865.jpg
 

Załączniki

  • IMG_1853.jpg
    IMG_1853.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 233
  • IMG_1860.jpg
    IMG_1860.jpg
    11,4 KB · Wyświetleń: 218
  • IMG_1865.jpg
    IMG_1865.jpg
    13,7 KB · Wyświetleń: 221
Kota, dzięki, w środku są różne slodkości, cukierki, gumy, lizaki i czekoladki te pojedynczo pakowane oraz konfetti i kuleczki z bibuły(wycytałam ze lepiej dawac warstwe slodyczy i warstwe bibułki bo wtedy nie spada wszystko naraz no i nie ukrywam ze pinata jest taka spora ze chyba musiałabym tam władowac z 4 kg cuksów jak nie lepiej, a wydawało mi się to takie małe.
 
Wrzuce to tutaj chociaż to nie moje dzieło:-D mam obsługę bhp na sortowni odpadów i dzieci w szkole zrobily drzewo z butelek pet. Kwiaty są ze spodów butelkowych.
1388828067655.jpg
 

Załączniki

  • 1388828067655.jpg
    1388828067655.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 206
reklama
Ewa super pomysł:) Podoba mi się takie wykorzystywanie rzeczy które już generalnie niby do niczego się nie nadają:)
 
Do góry