reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

hand-made grudniowych mam:)

zdjęcie.jpgzdjęcie1.jpg
czysty recycling :-)
 
reklama
inka świetny!!!!

dlugo ci schodzi z takim koszem??? i jak kosztowo takie cudo wychodzi?
moj tesc plecie ale pol okrągłe takie ktore im sie przydadzą w gospodarce.
 
Inka, super zdolniacho! :) Ja mam 3 koszyki, trochę mniejsze, z bawełnianą wyściółką - w jednym pieluszki, w drugim kosmetyki, a w trzecim drobniejsze zabawki, typu grzechotki itd. Świetnie mi to zorganizowało przestrzeń i pomaga zachować porządek :)
 
dziękuję :*

koszyk zrobiony jest cały z.... papieru, tzw wikliny papierowej, tylko spód to kartonik. pomalowany bejcą i lakierem bezbarwnym.
więc koszta zerowe (becję i lakier akurat miałam).
dzięki lakierowi jest sztywny i nie łapie wilgoci więc nadaje się do łazienki :-)
robota idzie szybko ale dopiero po pewnym czasie. to jest mój 3 koszyk. pierwszy jakiś krzywy, drugi ok, ale inny splot a ten to najlepszy i największy. muszę tylko uszyć wkład płócienny.
mam jeszcze sporo pomysłów i tylko wieczorami czekam aż Młody uśnie i je realizuję.
jak dla mnie to pomysł na prezent dla osób, które docenią rękodzieło.
 
reklama
Aśko śliczne, jestem pod wrażeniem. Karolinka wygląda obłędnie-może udziergasz taką mojej Nince. Jesteśmy chętne. PODAJ CENĘ ROBOCIZNY I MATERIAŁU A MOŻE BĘDZIE NAS STAĆ... Ja pikole i te kolory!!!!Sama bym taką nosiła!!!!!!
 
Do góry