reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Happy birthday to you!

reklama
O ewentualnie jak juz to takie cos mi sie podoba

292082926
 
Mnie podobają sie klocki z FP, te z róznymi elementami w srodku:-). Piotrus ma juz zwierzątka ze wsi, ale sa jeszcze inne wzory:tak:, będzie mozna z nich też budować, myslę że jest to taki bardziej trwały prezent:-D
 
Roksi ale mi narobiłaś ochoty na ciasto, wszystko wygląda bardzo smacznie.
Mam pytanie - ten tort lalka jak jest zrobiony? Na zdjęciu wygląda jakby lalka byla włożona w srodek, jeśli tak jest to rozumiem że trzeba zapłacić też za lalkę :-D Bo na zrobioną z ciasta to ona nie wygląda :-D
lalka to Barbie taka tania plastkikowa wersja jest w sukience z ciasta:tak: nie wiem czy ma nogi:no::szok::-D cena ok 32 zł za kilogram:tak:

fajne te wasze furki:tak: chyba wolałabym taką dla córci:tak:
 
My domku nie mamy, wiec piaskownica niepotrzebna nam hihi :-D
Ale dziadkowie maja w tym roku u siebie na dzialeczce wybudowac :tak:

Tak sobie mysle na ile taki rowerek bedzie? Mam wrazenie, ze nie na dlugo?
Jak myslicie?
 
my dostaliśmy taki rowerek na gwiazdke od chrzestnego zamiast chodzika sobie wymyśliłam więc nam już taki prezent na roczek odpada, musze wymyśleć coś innego
Agutek moja kumpela ma taki rowerek i jej synek jeździł w tamtym roku na nim czyli jak miał skończony rok i w tym roku tez będzie jeździł, a później mu zdejmie te podnóżki i będzie miał 3 kołowca i będzie jexdził sam, na naszym rowerku jest napisane 3+ więc troche pojeździ
 
reklama
ja bym obstawiała taki
7xkikuf.jpg


ten Agutka tez mi się podoba i wydaje się że ma długą rączkę do pchania:tak: a ten mój ma daszek:tak: sama nie wiem który:confused: zlece teścowej zakup:-p
 
Do góry