reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hauck Traxx Jaguar czy Marlin ???

:laugh:
Lime jest rzeczywiście super.
Mnie się podoba też ice, ale obawiam się, że jest trochę za jasny.
Z kolei na lato lime może być za ciemny.
 
reklama
Bo ja to juz mam katastroficzne wizje ze mi ktos kaze "wyskakiwac z wozka" w bialy dzien hehehe :D zdarze tylko dzidziusia wyjac i tyle , po wozku. Bo on sie naprawde rzuca w oczy :D
 
Jest model z 2006 o nazwie Hauck JEEP ROADSTER są dwie wersje SL i 3 -oba to trójkołowce i MAJą REGULOWANY PODNóżEK, tzn dwu stopniową regulację. Znalazłam w necie na Bazarku za 599zł. Waga 11kg. :)
 
Jezeli ktos posiada twarda gondolke do Marlina albo Jaguara, napiszcie, prosze, jak duzy jest na dlugosc. I do ilu miesiecy, mniej wiecej, dziecko sie w niej pomiesci.
 
JA dzisiaj odebrałam Hauck Jaguar 4 kołowy brazowo-czerowny i troche mnie martwi, ze to siedzisko takie waskie. No, ale co jest, wyglada solidnie i latow sie prowadzi
 
Ja mam od 2 miesięcy marlina 4 i jestem bardzo zadowolona. jeszcze jeździmy w gondoli, bo córa ma dopiero 3 miesiące, ale urodziła sie bardzo duża (4250/60cm) a myslę pojeździć jeszcze ze 2 miesiące i przełożyć na spacerówkę. Gondola ma wymiary w środku 78 długość i 33 szerokość, moja córa to pulpet :) i się jeszcze mieści, w Quinny by był pewnie problem :)
Wózkiem się jeżdzi idealnie, nie mam do niego żadnych zarzutów.
Co do Jeep Roadster, to uważajcie, bo to są wózki z tej samej firmy ale z dużo nizszej półki, materiał płowieje, wózki się szybko niszczą.
Ja mam kolor navy czyli granatowy i jest fajny, nie brudzi się szybko, ładnie wygląda.
 
Kupowaliscie te wozki w sklepach internetowych czy tradycyjnych? Jezeli w necie, to poleccie, prosze, jakis sklep.

No i moze wiecie jakie foteliki samochodowe dla noworodkow pasuja do tych wozkow, a moze ktos ma do sprzedania? :)
 
Ja kupilam w sklepie bazarek.com.pl długo odpowiadaja na maile, ale wszytsko OK. Znacznie taniej niz w swiecie dzecka
 
Czesc dziewczyny my mamy Hauck Jeep Roadster 3- kołowy i jestesmy bardzo zadowoleni .Material jest wbrew opini etrala bardzo trwały i dobry gatunkowo .Wózek ma wiele nowatorskich rozwiązań i świetnie sie prezetuje .Mamy już go pare miesiecy i niewypłował , nierozwalił sie .Jest malutki ...extra sie nim jezdzi po super samach gdzie jest masa wózków i malo miejsca ..Jezdzi sie nim bardzo mieciutko i jest super zwrotny .Moge z czystym sumieniem go polecic jako spacerówke :) Pozdrawiam
 
reklama
Mam pytanie do osób, które maja Merlina 4. Przeczytałam wszystkie posty i piszecie, że nie ma regulowanej wysokości podnóżka, a ja na stronie "Świata dziecka" przeczytałam w opisie wózka, że ma jednak regulowany podnóżek. To jak to jest naprawdę???
 
Do góry