reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hej dziewczyny. Jakie mleko polecacie dla wczesniaka 32tydzien? Teraz mamy skończone 2 miesiące a u mnie pojawił się problem z pokarmem.

Klaudiaaa98

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Listopad 2019
Postów
41
Hej dziewczyny. Jakie mleko polecacie dla wczesniaka 32tydzien? Teraz mamy skończone 2 miesiące a u mnie pojawił się problem z pokarmem.
 
reklama
Najlepiej zapytaj neonatologa lub chociaż lekarza rodzinnego. Są specjalistyczne mleka dla wcześniaków. Nie wiem czy borykacie się z jakimiś problemami z powodu wcześniactwa, ale bez wiedzy o stanie dziecka ciężko cokolwiek doradzić.
 
Dzwoniłam do szpitala. Powiedzieli że każde mleko z jedynka. Ale chodzi mi o to żebyście poleciły z własnego doświadczenia jakieś dobre. Które jest warte podawania dziecku.
 
Nie ma czegoś takiego jak najlepsze mleko. Musisz niestety metodą prób i błędów zobaczyć, co się sprawdzi u Was. Ja bym pewnie jako pierwszy wybór wybrała Enfamil lub Bebilon. Zobacz co jest dostępne w sklepach w Twojej okolicy, by potem nie szukać po całym mieście :)
 
Też myślałam nad Enfamil 😉 I właśnie jest dostępne bez problemów. Ale mówisz o tym Enfamil 2 czy jakieś inne? Bo jest tyle rodzai tego że szok
 
Ja mojemu wczesniakowi (34tc) dawałam Babilon nenatal premium (taki zielony) przez jakieś 10 tygodni..? Potem zaczęłam mieszać po mału z bebilon 0.
 
reklama
Najlepiej zapytaj neonatologa lub chociaż lekarza rodzinnego. Są specjalistyczne mleka dla wcześniaków. Nie wiem czy borykacie się z jakimiś problemami z powodu wcześniactwa, ale bez wiedzy o stanie dziecka ciężko cokolwiek doradzić.
Ja podaję NAN 1 kest dostępny nawet w rossman a zebu było lepiej już gotowe w katronach żeby nie bawic sie w rozrabianie, mieszanie itp.
 
Do góry