reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hej kobietki

kasia1995

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Czerwiec 2016
Postów
36
Mam taki problem , 09.03 miałam ostatnia miesiączkę ,
@ powinnam dostać 10.04 a zamiast tego 14.04 miałam lekkie brązowe plamienie.
Dzisiaj robiłam test ciążowy ale wieczorem wynik negatywny.
Myślicie ze warto powtórzyć test ? Czy po takim czasie powinien test już wykryć ciąże nawet wieczorem?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czy masz regularne miesiączki? Kiedy współżyłaś, że myślisz że to może być ciąża? Czy nie masz problemów z hormonami? Zmiana klimatu, stres?

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Idz na bete.
Ale racja zrob hormony lekarze po roku czasu starań szukaja juz przyczyny wiec radze iść do gina i sie przebadac
 
Zrobiłam dzisiaj jeszcze raz test i niewiem jest ta druga czy mi się wydaje [emoji22]
1492684050-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Niby bladzioch jest. Zrób betę z krwi żeby mieć pewność i tak czy tak do gina. A co do tego że macie dziecko to nie ma znaczenia przy bezowocnych staraniach od dwóch lat...trzymam kciuki za brzuszek

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry