reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Heparyna.

ja mam neoparin mąż usuwa pęcherzyki powietrza robi w brzuch czasami boli strasznie czasami w ogole, godzina nie ma takiego wielkiego znaczenia. Z tym powietrzem wydaje mi się że lekarka tak mówiła, ale muszę aż sprawdzić ulotkę...

P.S. tak w neoparin 40 tez nie nalezy usuwac pecherzykow powietrza... fajnie ze tak od miesiecy robimy :/
Mąż twierdzi potych dwóch zastrzykach, ze jak mi wstrzykuje to czuje taki opór powietrza i ze az delikatnie mi kolo miejsca wklucua się podnosi. W brzuch nie mam odwagi sobie zrobić, a mąż juz tak odwazny nie jest:)
A w brzuch blizej pepka czy dalej w bok?
 
reklama
Mąż twierdzi potych dwóch zastrzykach, ze jak mi wstrzykuje to czuje taki opór powietrza i ze az delikatnie mi kolo miejsca wklucua się podnosi. W brzuch nie mam odwagi sobie zrobić, a mąż juz tak odwazny nie jest:)
A w brzuch blizej pepka czy dalej w bok?
staramy się naprzemiennie raz z lewej raz z prawej na wysokości pępka lub poniżej ale raczej po całej długości brzucha. właśnie bierze tłuszczyk w palce i jak dobrze złapie to nic nie boli:p
 
staramy się naprzemiennie raz z lewej raz z prawej na wysokości pępka lub poniżej ale raczej po całej długości brzucha. właśnie bierze tłuszczyk w palce i jak dobrze złapie to nic nie boli:p
Moi mąż ma wyobrażenia ze w dzieciaka celuje:D wiec nie ma odwagi:) może go dzisiaj namowie. A moze mąż na ramieniu źle łapie skórę i to dlatego tak boli
 
Nie ma szans dziecka ukłuć :p zaczyna się na wysokości pępka w boki, raz lewa raz prawa.
Wszystko jest w ulotce napisane. Mam wrażenie, że prawie nikt tego nie czyta.
 
reklama
Najlepiej i najbezpieczniej jest w brzuch. Jeśli przy wkluciu jest opór to możliwe, że mąż trafił w mięsień i to faktycznie boli.
Nie bój się brzycha. Dziecka nie ma szansy ukłuć.
 
Do góry