reklama

Herbatka

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez znajoma, 10 Luty 2006.

1. znajoma

znajoma Zaangażowana w BB

Czy mogę podawać Jakubowi zwykła herbatę. ostatnio pije jak smok:)) dotej pory pij herbatke bobovity. oprocz herbaty pije soczki i jogurty pitne:DD

2. __aneczka_

__aneczka_ Zaciekawiona BB

czy czarną to nie mam pojęcia.

ja daję Natalce herbatki owocowe i zielone.

3. reklama
  4. znajoma

witaj mała rowiesniczko Kubusia i witaj mamo:DDDDD

5. __aneczka_

hej hej :) :) :)

muszę wreszcie wkleić linijeczkę i jakieś nasze fotki :)Tak zawsze milej się rozmawia :) :) :)

6. SIABA

SIABA Fanka BB :)

mój mały pije zwykłą herbatę tylko mocno rozcieńczoną i z miodem

7. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Filip też pije czasem zwykłą herbatę, bo bardzo ją lubi. Tyle że słabiutką, taką słomkową. Nie widzę, żeby mu to szkodziło. Zielonej nie tknie, tak samo jak herbatek dla dzieci.

pozdrawiam
    nikita

8. __aneczka_

tych herbatek dla dzieci to Natalka też nie lubi.

9. Katka

Katka Użyszkodnik ;)

Cze
    Zuzia dzieciece lubi.
    Takie owocowe dla doroslych pije bez cukru.
    Czarna wypije bez cukru ale tez lubi z cukrem i z cytryna.Oczywiscie slabiej zaparzona.

Pozdrawiam

10. reklama
  11. monika1313m

monika1313m Fanka BB :)

z tego co mnie uczyli w gastronomicznej na temat żywienia to małe dzieci do kilku lat raczej niepowinny pijać czarnej herbaty a to ze względu na teinę która zawiera -jest ona bardziej szkodliwa od kofeiny ,po prostu wyprubuj rózne rodzaje herbatek dla dzieci króraś napewno mu zasmakuje albo zwykłe soki domowej roboty czy z herbapolu

12. znajoma

kuba od dwoch dni pije prawdziwa hebatke:)) a wyglada to tak- cztery fusy w szkance zalewam woda do polowy, biork 5 lyzek owj herbaty przelewam do kubeczka i zalewam to jeszcze chlodna woda i dodaje dwie lyzki soku wisniowego:) taka herbata:)) pije z checia:) lubi bobowitty herbaty ale ostatni pije jak smok i taka herbate potrafi w 4 dni wypic. a poniewaz jest przeziebiony to musi duzo pic:DDDD

Poleć forum