Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij


!!!








chyba sie nie doczekam 
Wczora jeszcze zaliczyliśmy imprezkę urodzinową-roczkową córeczki koleżanki...

















Nawet nie zauważyłam jak podjechałam, bo było już ciemno...Tylko podtem jak poszłam po manatki to mi sąsiad powiedział....














ale za to mamy uczciwie, nasze auto, zameldowani jestesmy, korzystamy z holenderskich drog to i podatek sie nalezy zaplacic, ja wiem ze kazdy kombinuje zeby jak najwiecej zaoszczedzic, ale my z mezem jakos nigdy nie umiemy (albo nie chcemy) sie zakrecic 


Wogóle tamte okolice są piękne, dużo zieleni, chyba nawet przejeżdżaliśmy kolo tego parku,gdzie Sencilla biwakowała.