reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Witam
Agasta zdrowia dla was życze ,Claudia ładnie się rozwija:tak:
Aneta wow -super że tak gadasz:tak:Powodzenia w spr pracy:tak:
Robale szerokiej drogi i nie zapomnij o nas w pl:sorry:
Aniu mam nadzieje że już odpoczywasz! Gratuluje wyznaczonej daty kusu:tak:
Gosia jak pierniki ,udały się?
Pauka co się dzieje , czemu nie piszesz i jak dziewczynki?
U nas dobrze Michaś juz nie gorączkuje ale dziś kup nawalił 5:tak: A jedna taka ze dziadek zastanawiał się jak go przebrać:-D Brudny był prawie od szyi do piet:-D


papa
 
reklama
dzien dobry
Karola u nas takie kupy to standard :-D:szok: tylko ze zawsze to ja sie z nimi mecze a nie arni :eek: dzis rano tez musialam mala calusienka przebierac, bo kupa az w pepku byla :crazy: Niech te zeby juz powylaza i bedzie spokoj :-)
Milego dnia kobietki
 
dzien dobry
widze, ze przygotowania do Swiat i pakowanie ruszyly pelna para... Ja tez probuje sie ogarnac, choc to nielatwe. Dizs Tosia juz u opiekunki, jeszcze nie calkiem zdrowa, ale musze pracowac, bo wczoraj odpuscilam. Anetko, na smierc zapomnialam Ci wyslac nr telefonu! A bedziesz dzis w prenatalu? I co, zdecydujesz sie na te prace?
NIe wiem, co kupic szwagierce na prezent.. i szwagrowi.. moze ktos mi cos podpowie? co kupowalyscie Waszym bliskim?
 
Witajcie....:-)

Karolka, Niunia dzięki za troskę...:tak::tak::-D:laugh2:
U mnie ok...Mężuś przyjechał, więc teraz sporadycznie zaglądam, bo nie mam czasu;-):-)

Dziewczynki i ja jesteśmy trochę chore...:zawstydzona/y::-( Kaszlemy od piątku i siedzę z nimi w domku...No Oli dzisiaj Poszła do przedszkola bo mają Jasełka i nie darowała by mi gdybym jej nie puściła...Wczoraj robiłyśmy strój choinki:tak::tak::tak::-):-)
Robale udanego pobytu w PL! odpoczywaj i życzę ci, byś wróciła zafasokowana!!! Wiesz zmiana klimatu i otoczenia czasami czyni cuda.....:tak:;-):-)
 
Witam,
Sencilla nie widziałam takiej czapeczki w Prenatal:no::-(, a dawno ją kupiłaś :confused:
Dziewczyny w HEMA są mega promocje, kupiłam Nikusiowi bojówki za 9e, Oliwierkowi 2 pary spodni, jedne za 9e, a drugie za 5e i bluze za 5e oraz 2 bluzeczki po 3e, body 4e:tak::tak::tak::tak:
Kupiłam też trochę łakoci do PL i portwel jakiś chudy się zrobił:-D:-D:-D:-D
Zdążyłam dziś wyprać, rozmrozić zamrażalkę oraz lodówkę, teraz biorę się za chruściki, bo Niko jutro w szkole ma kerstdiner:tak::tak::tak:
Na 18stą do szkoły, jutro do pracy, później szkoła, Nikusia do szkoły wieczorem zawieź muszę, w piątek też do pracy:eek: kiedy ja się spakuje:confused::confused::confused::confused:
 
Aneta, ja wlasnie tez sie zastanawiam, kiedy sie pakowac :D chyba o 3 rano ;-)
dziekuje, ze popatrzylas.. wiesz co, kupilam ja jakis miesiac temu... :zawstydzona/y: ale mi jej zal, taka fajna byla.
 
reklama
Do góry