reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
czesc dziewczyny
zimno juz jak w zimie :cool::cool: a ja dzisiaj caly dzien prasowalam a jeszcze dwa prania sie piora :crazy:Dziewczyny moze ktoras z was chce kupic dom na Texel
Karola pierniki zrobilam a twarde sie zrobily ze zeby mozna polamac, mam nadzieje ze troszke zmiekna:eek:
Sencilla my prezenty jutro sie wybieramy kupowac i tez mam pustke w glowie co kupic:rofl2:
Pauka naciesz sie mezem i kuruj sie :tak:
Aneta zdazysz, wlaczysz dopalacze to juz tylko kilka dni;-)
Anna 117 no wlasnie wszyscy jada, jakos mi zal ze nie moge znowu jechac:-(
a oto moje pierniki
 

Załączniki

  • IMG_2720m.jpg
    IMG_2720m.jpg
    48 KB · Wyświetleń: 41
  • IMG_2725.jpg
    IMG_2725.jpg
    44,3 KB · Wyświetleń: 52
Hej hej
my dopiero wrocilismy do domu :eek:
Sencilla ja bede w pranatalu w piatek, zobacze za ta czapka, tylko jaki rozmiar? :-)
 
Aniu ja podobnie, więc łączę się z Tobą w gonitwie:-D ... właśnie wróciłam ze szkoły, pół dnia chruściki robiłam, a teraz Oli nie chce spać, a ja mam mis mas w mieszkaniu:szok::rofl2:
Sencilla jeszcze jeden prenatal jest w Hadze, ale ja mam do niego kawałek i to jeszcze w centrum, więc nie dam rady, a jak wrócę (3stycz.) to już za późno będzie nie :confused:
Gosiu dostaniesz po uszach, poszczułaś mnie piernikami:cool2:, uwielbiam i Twoje wyglądają bardzo apetycznie:tak::tak::tak: Kupnem domku to jestem zainteresowana, ale nie na wyspie :no::no: Gosiu pewnie ciężko będzie Wam sprzedać :confused:
Uciekam pranko rozwiesić :eek:
 
Gosia, a za ile ten dom? ;-)
Aneta, nie przejmuj sie czapeczka, jak wrocisz 3 stycznia to tez bedzie ok. :tak: dziekuje.
Agasta, wiesz co, ja nie mam pojecia, jaki to byl rozmiar. wydaje mi sie, ze na 3-4 latka, wiesz? albo 98, nie pamietam czy tam maja rozmiary na numery czy na wiek?
a moze one size? jejku, nie pamietam, po prostu przymierzylam i byla dobra :eek::-D
Ania i Aneta, powodzenia i lacze sie z Wami w gonitwie! :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
reklama
A ja spać nie moge:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:...chyba poprasuje...:eek:bo mi prasowanie dla klienta zostało....

Tak wogóle to chciałam wszystkim już życzenia złożyć bo sie rozjeżdżamy i może nie wszyscy wpadną tutaj w okresie świąt!




...Idą Święta wielkim krokiem,
Pachnie drzewko w Twoim domu.
Patrzysz na nie ciepłym wzrokiem,
I życzenia złożysz komuś...
Bóg się rodzi dla Nas wszystkich,
W stajni płacze tak ukradkiem...
Znów odwiedzisz swoich bliskich,
I podzielisz się opłatkiem...
Na te Święta co nadchodzą,
Życzę ciepła i miłości.
Niech Cię ludzie nie zawodza,
I niech uśmiech w sercu gości...
Wesołych świąt... !
 
Ostatnia edycja:
Do góry