reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
:szok: Wyhodowalam sobie zmije !!! Moje wlasne dziecko zapytalo wczoraj,dlaczego mi takie faldy tluszczu ze spodni wychodza!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Ale sie wpienilam,kurcze.Ja?Nazgrabniejsza laska we wsi i faldy tluszczu?;-)Na wszelki wypadek zamknelam szafke ze slodyczami na gruba klodke,a nuz dziecko ma racje...
 
Dawaj ino foteczke swoją to Ci powiem czy widzę jakąś fałdę tłuszczu a swoja drogą to wy z Kinia tak piwkujecie a nic a nic brzuszka od browara nie macie, jak to możliwe?
Ja to mam brzuch jak bym była w ciąży tylko teraz on jest w wersji puddingowej :realmad:
 
Kochana,ja zawoze 3 razy dziennie dzieci rowerem do szkoly,a pogoda w Belgii jest taka sama jak w Holandii : zawsze pod wiatr i w strugach deszczu.Wracam spocona i piwko wyparowuje:tak:;-):cool:.

Teraz sobie machne kawusie+czekolada i siup na rowerek:)))
 
Hmmm, czyżby to missdior pod postacią króliczka Nijntje konijntje :-)
Oj ja już się nie mogę doczekać kiedy to moja wsiądzie ze mną na rowerek :cool2:

Wiadomość dnia, córka się przebiła i na spacerze złapała butelkę i wypiła około 55 ml soczku, to jej pierwszy raz z butlą, oby już tak się nauczyła i powolutku będę mogłą przestawić ją z cyca na butlę.....proszę o trzymanie kciuków :tak:

A resztę gdzie wywiało, pogoda do dupy to każda powinna tu klikać:dry:
 
paulina mala jest slodziutka!! az bym ja wycalowala i wysciskala.
dzisiaj w piaskownicy spotkalam mame ktora wygladala jakby w 8 miesiacu ciazy byla..a to byl dopiero 9 tydzien!!! normalnie szok taki brzuch.
ojciec dziecka nie chcial tego paszportu zrobic m.in. ze wzgledu na holandie...powiedzial ze pojade tam i jeszcze jakiegos meza spotkam:)
ten weekend mam egzaminowy, a w sobote w dodatku festyn firmowy, a ja najchetniej usialdlabym i nic nie robila:)
 
Witam, witam :-D w ten piekny dzien prawdziwego holenderskiego lata :wściekła/y: U mnie leje i siapi przez caly dzien :wściekła/y: I po co w tym kraju kupowac ciuchy na lato, skoro i tak nie ma okazji ich zalozyc. Zrobilam dzis podliczenie i wiecie ile wydalam w tym roku na letnia garderobe....684 euro :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Prosze niech ktos mnie walnie w ten durny leb, moze przywroci mi w ten sposob rozum :wściekła/y: W zeszlym roku bylam madrzejsza i kupilam tylko 1 bluzeczke na wyprzedazy i to bylo bardzo rozsadne posuniecie :tak:
Ech, szkoda gadac...Na wszelki wypadek nie sprawdzam mojego konta by nie pasc trupem na miejscu na widok tych nedznych centow, ktore tam pozostaly :baffled::baffled: Milego dzionka wszystkim zycze :-)
 
reklama
Marita na przyszłość polecam zakupy raz do roku i na "jaarmarkt" poszukaj kiedy to jest w Twojej miejscowości lub w pobliżu i się wybierz. U nas jest w Hoornie zawsze w ostatni dzień Kermisu (około 20 sierpnia) wtedy od 6 rana można kupować za centy, wyobraź sobie jeansy z 200 euro na 20, albo bluzeczki Oillily za 2-5 euro, Adidasy do 10 :tak:aaaa czym później się przyjdzie tym mniej. Dwa lata temu to kupowałam z mamą i znajomą od 5:45 do 13:30 , nogi to mi z tyłka wychodziły, a kasy tylko około 200 euro straciłam za to samochód załadowany był pod dach :cool2:.
Polecam stronkę :: Hollandse Markten :: Markten, Jaarmarkten en Braderieen 2007/2008 in Nederland - Dutch Markets, Welcome! ::
 
Do góry