reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Hejka!!!
Ta moja rwa tak mi dokucza ze juz nie wiem co mam robic. :crazy:Wczoraj to nawet wykapac sie nie moglam, tak mnie bolalo. Z jednej strony smiac mi sie chcialo z tego a z drugiej to lzy same mi lecialy.:-( Jeszcze dwa miesiace ale cos czuje ze bedzie gorzej i gorzej.........Na dodatek dostalam jakiejs wysypki na brzuchu nie wiem z czego swedzi a nie wiem czym to posmarowac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Agasta zapamietam twoje rady juz niedlugo i mi sie przydadza, zdjecia malej zobacze pozniej:happy:
Ania,Aneta na obiad proponuje placki ziemniaczane z gulaszem- delicje
Kiedy mi na taka kawke przyjdzie ochota.........ehhhhh:confused:
zaraz pedze na 1 lekcje holenderskiego, nie wiem jak ja sie tam dowloke:baffled::baffled:
 
reklama
Gosiu ja rwe przechodzilam po porodzie za jakis rok ale ja dostalam na to zastrzyki cala serje bo bo bez zastrzykow to nie przejdzie bo tam sie zrobil stan zapalny to radze isc do lekaza
 
Aga, zle napisalam, bol jest podobny do rwy ale rwa to nie jest, polozna powiedziala ze to w zwiazku ze miednica zaczyna formowac sie do porodu i na to nie ma lekarstwa ewentualnie moge isc na fizykoterapie ktora i tak za wiele nie pomoze. Musze to jakos wytrzymac:-:)-(
 
Ann to dobrze ze juz coraz lepiej:-) za niedlugo zapomnisz te pierwsze miesiace. A na ta kawke to masz chyba tak jak ja ochota do teraz mi nie powrocila:no::no: ale pocieszam sie ze pewnie to dobrze dla malego i organizm wie co robi:-)
 
reklama
Aga...

Moi zdaniem powinnaś się udać do Thuiszorgu i zapytać gdzie najbliżej ciebie znajduje się takie consultatiebureau.:tak:Chyba że mieszkasz blisko Agasty i możesz chodzić do tego samego...
A twoja mała się tu urodziła?Jeśli nie to dopiero cię przydzielą do jakiegoś a karte szczepień masz jej?
 
Do góry