reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

dzien dobry
u mnei juz 3 pralki prania susza sie na ogrodku :-):tak::-)
mala spi wiec ide robic generalne porzadki, bo przez ten nadmiar pracy sprztalam tylko z grubsza :zawstydzona/y:
A pozniej po lunchu na spacerek do miasta, taka sliczna pogoda, szkoda siedziec w domu
Milego weekendu
 
reklama
Witam
Ale dziś pięknie na polu ..do domu naet na chwile nie chce się wchodzić:tak::-(
Aneta gratuluje całych spodni:-) Mój A nie gada po holendersku:no:
Paulino nie denerwuj się myśl o dzidzi żeby nie byłą ze sterowana :sorry2:Mój nawet jak jest na wczasach to mowi "poszedłbym juz do pracy":szok::tak:
Aniu miłego pikniku
Bira jak psina?
Agasta mnie się też pranie suszy i prasowanie pośnie:baffled:
Natka co u Zosi?

Michaś śpi ja właśnie skończyłam robić bukiecik bo jutro na komunie jedziemy:tak:
 
dzien dobry
zaliczylismy juz dzisiaj wyprzedaz kwiatow w gama, wiec moge sie brac za ogrodek. mlody spi wiec mam chwilke, a pozniej nad morze. u nas tez super pogoda:-)
tez bym chetnie pogrilowala ale nie mam z kim niestety. moj M. jak zwykle w pracy a do tego weekend wiec na pewno bedzie pozno w domu:wściekła/y::wściekła/y:
udanego weekendu dziewczyny:tak:
 
hejka mamusie,

oj ja staram się jak najmniej stresować ale czasami się nie da....z mężem nauczyliśmy się razem żyć i w tym nie ma problemu, jedynie szef cały czas kombinuję jak z mego męża zrobić dupę, jak mu nie płacić pensji-a stres który udziela się mężowi udziela się mnie i związkowi.....dlatego modlę się że to jakoś się ułoży i będziemy normalnie życ.

A ja już od rana zakupy zrobiłam, 2 prania słuszą się w ogródku, łóżka przebrane....mąż musi teraz zamocować markizę to będę mogła ją umyć i dzień minie jak z bicza strzelił, bo prasowanie to już robota na jutro.

Aneta bystry ten Twój synek, trzymam kciuki aby już tak zostało. Mnie duma roznosi bo Amelka już od tygodnia sypia bez pieluchy, czasami wytrzyma całą noc a czasami pobudka na siusiu .....i oby już tak zostało.

A ktoś wspomniał o grilu...oj chyba jutro będzie trzeba naszego wyciągnąć, wyczyścić i urzyć :D

Miłęgo dnia wszystkim.
 
Witam...

Pogoda weekendowa nam sie naprawdę udała!Ja bym nawet nie pomyslał że tak cudnie bedzie...:szok::-D
PaulinaAnna ja już sezon grilowy w marcu otworzyłam:-p bo mój to by mógł kuchni niemieć jeśli grilla ma!:-)Ryby, mięso itp.istny maniak...
Mój balkon już obsadzony od góry do dołu jeszcze pare nasion wysadziłam i mi sie lawenda gdzieś zapodziała:wściekła/y: więc muszę nową zakupić...Dwa prania wyschły na pieprz, dzieciaki już wykąpane - ja też a mężuś na imprezce męskiej u najlepszego kumpla!:tak:Wróci dopiero jutro...
Karola a jaki bukiecik robiaś?:sorry2:I miłego jutrzejszego dnia... ja na komunie dopiero 16.05 lece do Andrychowa...:laugh2:Bardzo sie cieszę bo lecimy na 5 dni z mężusiem, więc sobe trochę pobuszujemy;-) bo mama zostaje z dziećmi tutaj...:tak:

A jutro wybieram sie znowu nad jeziorko chyba z rańca jak tak bosko będzie...
Miłego wieczorku!
 
My właśnie zakończyliśmy grillowanie... :szok::-)
Aniu masz rację pogoda przepiękna, a jutro ma być 24 st:szok::-):-):-):-) Jutro planujemy park ze znajomymi lub wesołe miasteczko :tak::tak:
PaulinaAnna dziękuję i ślę gratulacje dla Amelki:tak::tak::tak:
Karola ja również życzę miłego jutrzejszego dnia:tak:
Dobranoc
 
Witam niedzielnie:-):-):-):-)


W Polsce też super pogoda się zrobiła w końcu :tak::tak:

Paulina gratulki dla Amelki :tak::tak::tak::tak:mój mały niestety na noc musi jeszcze mieć pampersa wczoraj nam zabrakło założyłam mu takiego jak na basen to normalnie tak zsikał że wszystko z łóżeczka było do prania :tak::tak::tak:

miłej niedzieli mamusie:-):-):-):-):-):-)
 
Witam z rańca,

za szybko Amelkę wychwaliłam....bo dziś się zsiusiała do łóżka, a była tym tak roztrzęsiona że trudno było ją uspokoić...ale nauczy się :)

U nas dzień zaczął się słonecznie, z teściami robimy o 17 grila, ale zanim co to czeka mnie pranie łóżka Amelki i z rana prasowanko.

Wszystkim życzymy miłego dnia.
 
Witam z rańca,

za szybko Amelkę wychwaliłam....bo dziś się zsiusiała do łóżka, a była tym tak roztrzęsiona że trudno było ją uspokoić...ale nauczy się :)

U nas dzień zaczął się słonecznie, z teściami robimy o 17 grila, ale zanim co to czeka mnie pranie łóżka Amelki i z rana prasowanko.

Wszystkim życzymy miłego dnia.


Dzien dobry!
Paulina wpadki sie zdarzają...nam z Ernim też czasami...no cóż!:-D:-D:-D
Pogoda super więc zaraz sie pakujemy i...wio na piknik!
Dzieciaki to juz w dzwiach stoją od 7.00 gotowe!

A ja jeszcze śniadanka nie jadłam:sorry2:....więc nic z tego!:-)

Cuuuudnego dnia 4all!
 
reklama
hej witamy w piekny dzionek

mam do was pytanie ?/ moj maly od stycznia ladnie sika na nocnik albo wc w domu w przedszkolu wszedzie sciaga gacie i sika ale kupa nadal w gacie !!!!!!!!!
dostaje szalu mam dosc prania i mycia smierdzacej d...... ile mozna nie mam sily juz na niego tym bardziej ze wczoraj 4 x zrobil i wogole mu to nie przeszkadza !!
juz go przetrzymalam kiedys chyba z pol godziny to potem plakal ze ma ała dupke i cala była czerwona i był kolejny problem,chyba juz wszystko wyprobowalam i nic to nie daje ani szantaż ani placz jego nic nic !!!
macie pomysl jakiś??
 
Do góry