reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Hej....


Komu kawkę w taki piekny poranek?:-)



Ja właśnie wstałam, śniadanko zjadłam.... a tu taka piękna pogoda od rana....
Wczoraj posiedzieliśmy do 2.30 a na termometrze było 24 stopnie:szok::-D:-D w nocy...
Super...
 
Dzień dobry
Aniu nic tylko na brzuchu spanie zostaje:eek: U nas w nocy był 20 st :tak:Dziś pochmurno ale ciepło 22*:tak:ładnie pobalowaliście wczoraj -wyspana jesteś?
Natka miłego pobytu w pl:tak:

Zaraz się wybieramy na rowerki:tak:Auto naprawione wiec pojedziemy do kościoła do Leiden na 17:tak: Tam tak pięknie śpiewają i grają na gitarze ze zawsze wychodzę wzruszona :tak::tak:
 
Karola wyspałam sie bo ja dziwnie mało śpie teraz a pomimo to i tak wyspana jestem lepej niż po całej nocy.....:eek::-D
U nas właśnie spadł deszczyk - na szczęście zdążyłam cały balkon poodkurzać i kwiatki poprzesadzać....nawet ogórki w końcu wykiełkowały!:-)
Muszę podjechać do Intratuin bo jakies nowe sadzonki bo mam dwie wolne doniczki długie i taką kwadratową też...:shocked2:

My dziś obiadu nie gotujemy bo tyle mięska zostało z wczoraj że tylko ziemniaczki i fasolkę szparagową robie... i znów błogie lenistwo!
 
A co tu tak pusto??
U nas pogoda juz sie popsula,ale za dnia zaliczylismy 2 spacerki.

Aniahaven i jak zmierzylas brzuszek??pochwal nam sie

Karola jak opalenizna??

Mamo_Mikolaja,PaulinaAnna jak tam malenstwa?Pokarm juz sie unormowal?Mam nadzieje,ze dzieciaczki daja wam choc troche odetchnac.

Ja to dziewczyny zawsze ostroznie ze slonkiem bo mam duzo pieprzykow wiec musze bardzo uwazac.Slonka albo unikam,albo mocne filtry uzywam.

Jessi zrobila dzisiaj pierwsze kroki z pchaczem,a ostatnio na topie sa pilki.Kupilismy jej juz 3 i ciagle sie nimi na nowo zachwyca.

Do jutra,spokojnej nocki
 
Czarna gratki dla Jessi-pierwsze koty za płoty:tak::tak:Plecy pieką ale już nie tak bardzo:tak:
Aniu wypoczęliście?

U nas padało popołudniu a teraz wiatr się zerwał:eek:
 
Witajcie,

u nas dom wariatów....nawet nie mam kiedy odetchnąć. Na początku nie miałam za dużo pokarmu i dokarmialiśmy małego ale zarazem często dostawiałam go do piersi aby je stymulować.....a teraz jak mam nawał pokarmu to i tak mojemu jest mało, ale mamy odstawić butelkę....więc mały daje czadu bo nie śpi w ciągu dnia dłużej niż 30 minut....W nocy jest lekko lepiej......ale do ideału daleka droga.
Do tego szwy mnie tak ciągną że wszystko mnie boli jak siedzę lub chodzę.
Czekam tylko jak jakiś tydzień minie i bardziej się unormuję....bo jak na razie to jestem jak chodzący trup.....mimo że mogłam wyjść na dwór z małym dziś to zrezygnowałam...ledwo kroki daje a co dopiero 20 minut spacerku.

Trzymajcie się.....odezwę się jak znowu mały da mi szansę.
 
Bry

Na egzaminie znudzony profesor mówi do niezbyt dobrze przygotowanego studenta:
- Zadam tylko jedno pytanie wyciągające. Jak pan odpowie to pan zdał, jeśli nie - to dwója. Ile liści jest na tym drzewie za oknem?
- 3487 - odpowiada bez zająknięcia student.
- Jak pan to policzył? - pyta zdumiony profesor.
- A to już, panie profesorze, jest drugie pytanie.
 
reklama
Bry...

PaulinaAnna trzymamy kciuki za małego, ty nabieraj sił jak ci tylko dziecię pozwala.... będzie dobrze!:tak:
Karola moje błogie lenistwo:-) zamieniłam w 5 godzin walki z żelazkiem:tak:!!! z myślą "co masz zrobić jutro zrób dzisiaj - jutro będziesz miał wolne":-D:-D:-D
I tak musiałabym dziś to wyprasować a bałam sie ze będzie gorąco a wczorajszy deszczyk mi sprzyjał....:-p Tyle tylko że wieczorem podjechał inny klient i mi dorzucił 20 koszul na dzisiaj....:cool2: więc nici z "tego wolnego":-D!!!

Czarna nie zmierzyłam sie bo mi ten meter naprawdę gdzieś wcieło:dry: pół domu przekopałam....:eek: i nic...

My dziś z Ernim na CB jedziemy na 10.00 ciekawe co tym razem będzie....
Miłeo dnia...
 
Do góry