reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Iskierka, jak im babcia obiecala, to niech wezmie wnusie do siebie :-) i tak macie juz pelen komplet w domu, a tesciowa plus 2 dzieci to gdzie beda spac, bo pisalas, ze do hotelu ich to nie bardzo..? Jeszcze male dziecko w domu :szok: No nie ... kraamzorg bedzie przychodzic i sie po domu platac.. to w godzinach szczytu bedzie 8 osob plus niemowle. Jak tu sie polozyc, wypoczac ? Tez bym sie chyba rozplakala najpierw, ale potem bym postawila meza na nogi , w koncu przyjscie na swiat dziecka to nie czyjs urlop pod grusza... :baffled: wybacz, rozumiem , ze to wasza sprawa, ale ja bym nie popuscila.. o nie... Moze jeszcze cos zwojujesz, mysle, ze trzeba walic prosto z mostu, bo tesciowa chyba nie lapie Twoich aluzji...


Sencilla kaj zes ty dziolcha ? Nie wiem jak to bedzie z naszym zwiazkiem, skoro ty mnie tak olewasz...


 
reklama
Masakra dobrze ze rodzina mojego nas nie chciala odwiedzac, bo bym borute niezla zrobila :baffled: a maz Iskierko niech sie okresli czy zyje z Toba czy z mama:crazy: i komu ma w danej chwili dogodzic, bo to TY JESTES W CIAZY I TY BEDZIESZ RODZIC DZIECKO, a nie mamusia jego ;) powiedz jej prosto z mostu ze NIE przyjmujecie gosci i juz. Obraza sie, po jakims czasie im przejdzie.
 
29 maja urodzila sie nasza wygadana , kochana smieszka Inga , wlasnie dzis ma swoje 2 urodzinki !!!!
tak to było 2 lata temu :
IMG_0227.jpgUrodziny.JPG

a tak jest dzis :
 
Mamo MIkolaja! Gratulacje!

Ayni, no cienko bedzie ze zwiazkiem, bo wlasnie sie zdecydowalam, ze biore te robote :)
zaczynam w piatek.. aaaa!!!
 
uh Iskerka współczuje takiej teściowej. Dziecko ma się urodzić, potrzebujesz spokoju a ona jeszcze dwójkę dzieci chce wziąć - co za głupota..............Na szczęście moja Teściowa się nie wtrąca i all rozumie.
Mama Mikołaja Wszystkiego co najlepsze dla Twojej Gwiazdki :) Leci ten czas co? :)
Senilla a jednaaaaaaaak ! Good Luck!

Kończę prasowanie i spadam do spania. Dobrej nocy dla Was :)
 
MamoMikolaja STO LAT dla Ingi:tak::-D



Sencilla tobie rowniez GRATULUJE decyzji... - ja wrocilam do szkoly jak Victror mial 3mies. i po lekcjah gnalam do niego jak na skrzydlach - tak za nim tesknilam...dasz rade!:-D

Iskierka ja nienawidze takich sytuacji...wrrrr:baffled: tez ze mna sie nie licza ale u mnie nie podskocza:-p:-D wiec jak ja chce tak jest... mam gdzies ze mnie teraz za zolze maja i najgorsza matke na swiecie ale...ja przyjamniej bezstresowe:rofl2:wizyty w PL mam bo mi wszystko zwisa:-) - robie co chce i niemusze sie nikomu podporzadkowywac ani udawac ze jest inaczej...:-)

Robalku no widzisz...bedzie OK:tak:

Ktos tam mial ZLY DZIEN:sorry: - dla pocieszenia ja kolejny raz poleglam z ESSENTEM:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a to moja historia w skrocie;
Ik wil jullie het volgende doorgeven: mocht je overwegen om van energieleverancier te veranderen: GA NIET NAAR ESSENT!! Wij wachten nu al weken op terugbetaling van de jaarafrekening (gedateerd 5 april), en hebben nog steeds niets ontvangen. Inmiddels 5x over gebeld. Het geld zou op 1 mei zijn overgemaakt door Essent, maar wij hebben niets ontvangen. Wij moesten dit bewijzen door bankafschriften op te sturen. Na opsturen hiervan wordt nu gezegd dat het geld is geblokkeerd omdat er ooit een rekeningnummer is gewijzigd en moeten weer kopieen van ID en bankpas worden opgestuurd. Hoe lang gaat dit nog duren??? Essent heeft klaarblijkelijk wel vertrouwen in een klant als ze geld willen incasseren, maar bij terugbetaling ligt dat kennelijk anders........
NOOIT NAAR ESSENT OVERSTAPPEN DUS!!!!

Wrrrr..... ;(

Mam to na FB i licze na wasze wsparcie:tak::tak::tak:
 
reklama
a ja chcialam, bo 5-6 czerwiec mam egzaminy zaliczeniowe :-D ale i tak nic nowego sie nie nauczylam hahaha :D dzisiaj powinnam byc w szkole, ale mnie nie ma tam :rofl2:
 
Do góry