reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Hej!
Doczytuje Was jak mam chwile ale jakos nie mam czasu juz na pisanie.
Nana zdrowka dla Was!

Mam pytanko co do spacerowki,jakie macie,bo szukam takiej ktora nie zajmuje duzo miejsca w aucie ale tez zeby szlo troszke ja rozlozyc gdyby dziecko zasnelo.....co prawda kupilam na poczatku roku Quinny ale ona sie nie rozklada do spania,a z wozka 3 w 1 jest bardzo duza i juz ostatnio byl problem jak jechalismy do Pl,a teraz wybieramy sie we wrzesniu na 3 dni i nie bede przeciez pakowala tego duzego wozka,a jakby mi maly zasnal na spacerku to w quinny niewygodnie.
W sumie to mam w planach ta quinny sprzedac,moze ktoras jest zainteresowana????
W nastepnym tygodniu mam urlop i fajnie ze ma byc cieplo,,,.
Ostatnio pisalam wam o mandatach i tak sie zaczelo,dzis przyszly dwa kolejne dla meza-jeden z Niemiec tylko 15 e a drugi Limburgia i tu juz Holandia nie daje tak niskich mandatow bo ponad 60 euro....i znow wydatki.
milego dnia
 
reklama
witam po naszych pierwszych dniach wakacji:-)

Bylismy w Haarlemie trzy dni pogoda oczywiscie do d....:wściekła/y: no ale plaze zaliczylismy a Daan nawet sie kapal a zimno i wialo bylo na plazy jak fiks, a pozniej bylismy w wielkim speeltuin, pozniej wrzuce linka, Daan nie wiedzilal gdzie ma latac i co najpierw zaliczyc :-D w hotelu chlopaki tez spisali sie dobrze :tak: jutro mamy w planach utrecht i spoorwegmuseum, ciekawe jak nam pojdzie bo chcemy jechac pociagiem. Dostalismy z ns.nl taka ksiazke gdzie sa kupony na 2e bilet gratis jak ktoras z was chce to piszcie bo my tylko z utrechtu skorzystamy i wazne jest to do 31 sierpnia.

Nana i jak z Tymkiem??? bylas na tym usg???

Aniu na wesele zakupilas juz wszystko????
 
Witam...

ja po pracy juz:tak:... ale piekna pogoda!
Gosiu nie zartuj:sorry::-D - jak narazie mam kiecke dziesiaj ide butow szukac bo koopavond jest hihi..:-D i mezus wraca wczesniej z pracy ...mam na oku juz kolczyki i bransoletke ale to tyle...

nana jak ja robie badanie moczu to nawet 5min nie czekam u domowego :-)/ badanie paskiem lakmusowym/ ...a jak mam zyczenie to mi mocz odsylaja do laboratoriumi robia kopleksowa analize:tak:

Anp ja mam 2 takie Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://nokautimg3.pl/p-bc-46-bc46eb5ce1d529cc1ca6f13572f4d758500x500/wozek-spacerowy-chicco-echo.jpg jeden zawsze w aucie, drugi w domu uwielbiam je bo sa super wlasni do spania i ...buszowania po sklepach i... malo miejsca zabieraja w bagazniku... :tak::-) wstyd sie przyznac ale mam jeszcze 3 taki sam w PL bo nie nawidze wozic wozki tam i z powrotem:-D / kupilam kiedys na bramie z II reki za 7,50 euro/;-)
 
jutro mamy w planach utrecht i spoorwegmuseum, ciekawe jak nam pojdzie bo chcemy jechac pociagiem. Dostalismy z ns.nl taka ksiazke gdzie sa kupony na 2e bilet gratis jak ktoras z was chce to piszcie bo my tylko z utrechtu skorzystamy i wazne jest to do 31 sierpnia

my bylismy w zeszla niedziele, bylo fajnie maly sie wyszalal,teraz jest w spoorwegmuseum temat stacyjkowa,wiec wszedzie kolejki itp. na koncu tej ksiazeczki tez sa rabaty na bilety wiec jak sie wybieracie pociagiem to cos dla Was.

Anp teraz quinny ma tez spacerowke kubelkowa,ktora sie pochyla, spojrz w temat o wozkach,tam ostatnio byla mowa o spacerowkach :)

Nana : wspolczuje zapalenia pecherza, ja na twoim miejscu z bolem poszlabym po 17 do huisartstenpost w najblizszym szpitalu. ja tak zawsze robie jak mnie lekarz odsyla a ktos z nas z bolem sie meczy. A do badania moczu to nie potrzeba skierowania, nasiurac do pojemnika i na miejscu badaja.

Ja mam nadzieje,ze jak pogoda ladna to moj mezus bedzie mial wolny weekend,tylko zawsze jest na odwrot :baffled: mam w planach jakis wypad,ale jeszcze nie wiem gdzie,moze drielaandenpunt albo Plopsa Coo,bo mam bileciki.

Dzis mamy 4rocznice slubu z moim,mam nadzieje,ze jakies dobre winko przytarga do domku :-D
 
KOBITKI ja bylam we wtorek w pzrychodni oddalam raniutko mocz po czym po polodniu bo bylam z Tymkiem u lekarza dowiedzialm sie ze musze znow oddac probke tym razem odesla do szpitala.No i wczoraj oddalm to do laboratorium.Wlasnie wracam od lekarza .Pojechalam tam osobiscie wynikow jeszcze nie ma.No i powiedzieli mi zebym zapytala w poniedz.:szok: wiec wkurzylam sie i mowie ze od kilku dni chodze z bolem i ze oczekiwalam pomocy i jak mam czekac do pon.N o to pani zadzwonila do lekarza i okazalo sie ze ta pierwsza probka wykazala inf.tylko czekaja na wynik ze szpitala jaka to bakteria ,no i lekarz dal mi antybiotyk.Sukces ,nie :-D No a badanie bioderek mamy w przyszla srode.
 
Witam :-)

Ja tez czytam was, ale czasu brak na pisanie.

Nana walcz o swoje z lekarzami bo zapalenie pecherza to nic fajnego. Przechodzilam przez to.

Moj Kuba dzisiaj caly dzien marudzi ze go brzuch boli i ma sraczke...:-(
A ja dzisiaj wybralam sie wkoncu z moim T na miasto zamowic lodowke bo moja mama wraca w ten weekend do NL i nie mam dzie dac miecha. Oczywiscie okazalo sie ze wszytskie sklepy zamkniete bo jakas imprezka na deptaku (wyscigi konne). Jestem taka sciekla bo jutro to juz nie zalatwie. Zamawila ktoras z was cokolwiek online (chodzi mi o sprzet AGD RTV)?
 
anetka my zamawialiśmy na samym początku mieszkania tutaj odkurzacz przez nete-bo tutaj koloru, ktory nam się podobal nie było!!!Więc odkurzacz "przyszedł' z Luxemburga i to taniej niż w NL.
Ostatnio zamawialiśmy rownież drukarkę online.
 
reklama
Do góry