reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
karola82
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :)
chyba każdy ma takie uczucie że czuje sie młodziej a starzeją sie wszyscy dookoła :(:( ale na 30 świat się nie kończy a dopiero zaczyna...

mówią że kobiety jak winą, im starsze tym lepsze hihihiih
 
Dames nie dziekuje wam oczywiscie :-D poki co wszystko idzie w dobra strone, ale wiadomo - rownowaga w przyrodzie musi byc, wiec napewno cos predzej czy pozniej sie zj..... zepsuje :-D;-):tak::baffled:

Karola jeszcze raz wszystkiego naj!:happy:

A ja to nie wiem czy to Tomeczkowi przez zeby czy przez jakies zatrucie, ale juz ktorys dzien z rzedu biegunka - ale tylko raz na dzien. to raczej nie zwykla biegunka, wiec nie wiem co to:nerd: zabki mamy juz 4 :tak:

ja na szczescie przez kolejne pol roku mam spokoj z ambasada, choc nie mam nic do ambasad, bo w 2 pracowalam i bylo calkiem przyjemnie :-D no ale wiadomo, jak to jest stac po tej 'drugiej stronie barykady'.. kolejki denerwuja, zawsze jakies braki w papierach, a wine zrzuca sie na pania stojaca w okienku :tak:;-):nerd::happy::rofl2: my w czerwcu wybieramy sie po paszport 5-cio letni dla Tomcia:tak:

ps. Ayni, apropo naszej wczorajszej krotkiej gadki na temat oszczedzania, to okazalo sie dzis, ze przyszedl list od 'wody' i bedziemy placic kwartalnie o 12e mniej:sorry: czyli kolejne 60e rocznie laduje w naszej skarbonce :laugh2:
 
Karola Wszystkiego Najlepszego !!!!! a ja to sie w kazde urodziny dziwie ze to juz tyle hahaha

TheHague gratki :tak: fajnie ze ci sie tak udalo z praca no i wytrwalosci w szkole, pochwal sie jaki kierunek wybralas :-)

a u nas czarny tydzien :wściekła/y: wczoraj wsiadam rano do auta a auto kapot :crazy: wiec na rower i do lekarza bo mialam wizyte i juz bylam spozniona. Auto prawdopodobnie pojdzie do zyda bo czesc wiecej warta niz auto wiec w najblizszym czasie przezucimy sie na rower i nogi. Malo tego dzisiaj mialam rano umowiona wizyte u dentysty szybko wstaje ubieram sie wszytko w biegu bo teraz na rowerze otwieram drzwi rower mi zaj......li :szok::no::angry::wściekła/y: no myslalam ze sie zalamie.........ale nic musialam szybko na nogach leciec do niego bo juz za pozno bylo na odmowienie wizyty. Na szczescie jak przyszlam od dentyst sasiadka wyslala mi sms czy nie stracilismy rowera bo kolo niej jakis stoi, wylecialam jak z procy do niej i rzeczywiscie okazalo sie ze to moj :-D jeszcze nigdy nie ucieszylam sie tak na widok roweru :-D teraz to moj jedyny srodek lokomocji i do tego mialam na nim jeszcze krzeselko od Daana .......nie wiem co nas to ostatnio przesladuje przesladuje :baffled:

ale zeby mam zdrowe.................
 
Gosia ide na moje ukochane prawo :tak: a prace podsunela mi Alexja, przekonala mnie ze sprobowac zawsze warto i uwierzylam w swoje sily :-) od przyszlego tygodnia zaczynam u niej nauke holenderskiego, bo skonczylam na b1 a zeby studiowac musze miec b2. potem tylko egzaminy i mam nadzieje ze bedzie ok :tak:
ja jakis czas temu tez rowerem sie bujalam, ale teraz zimno i przerzucilam sie na tramwaj :happy:
 
KAROLA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI KOLEJNEJ OSIEMNASTKI !!! :-):-)

Gosia no to tydzien masz pelen wrazen :no: Dobrze, ze rower szczesliwie sie odnalazl :tak:

TheHague prawo ciekawy kierunek :tak: Ja skonczylam bachelora i teraz koncze magisterskie. Zostalo mi napisanie pracy, ale dopadl mnie len i jakos nie moge sie zmobilizowac :wściekła/y:
 
Dzień dobry,
Karola, wszystkiego najlepszego, spełnienia najskrytszych marzeń:tak:.
Gosia, limit pecha już chyba wykorzystany:tak:.
TheHague, ambitne plany, powodzenia! Kierunek bardzo ciekawy, kiedyś syn przebąkiwał coś o prawie ale raczej wdał się rodziców i wybierze ścisły kierunek:-)
 
reklama
Witam

Dziekuje za zyczenia :tak:
Madziu zgadzam sie z toba:-D:tak::tak:
Marita wczale sie nie dziwie ze len cie dopadl jak szaro ,buro na polu:eek:
Hague prawo ,tez mi sie prawo podoba ale nie widze sie w tym zawodzie:baffled::eek:jeszcze raz gratuluje decyzji i nowej pracy:tak:
Moze zjadl cos nowego Tomus?

Gosiu faktycznie tydzien macie nie za udany:no: dobrze ze chociaz sie rower znalazl:tak: ..i zdrowie dopisuje :tak:

powiem wam ze sie strasznie zachlanna na swoja rodzine zrobilam:baffled::tak: najlepiej bybylo jakbysmy tylko w domu siedzieli cala czwórka i sie przytulali i poprostu ciagle byli razem:tak: chyba sie tak po 30-tce dzieje:-D:-D:-D:-D
Aniu jak sie dzis czujesz?
 
Do góry