reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Moja kochana :* tak wiem, ze moge na Ciebie liczyc :-) wspolczuje ze kazde swieta tutaj spedzasz, no ale u rodzicow R. to chyba tez taka rodzinna atmosfera bedzie, nie? mam nadzieje, ze milo spedzicie ten czas, juz w 3 :) pierwsze swieta razem, ojjj cudowne uczucie :happy:
 
reklama
Nim gwiazdka zabłyśnie,
nim święta przeminą,
niech wam błogosławi Panienka z Dzieciną.
Niech się wasze życie w szczęśliwości splata – dziś, jutro, w Nowy Rok i po wszystkie lata.



pozdrawiam z pl i zycze pieknych swiat
 
dziewczyny, ktore juz w polsce sa, jak WAm minela droga? my chcielismy wyjechac dzis w nocy, ale boimy sie zlych warunkow na drodze, zwlaszcza, ze mamy az 1500 km..
 
hej hej

wszyscy widze zajeci przygotowaniami do swiat :-) ja mam w planach jutro cos zaczac makowiec pasztet moze piernik.....pierogi i uszka juz mam w zamrazalce a wigilijne potrawy dopiero w poniedzialek. Dzisiaj bylismy w Düsseldorfie na kiermaszu swiatecznym, nic spektakularnego za to ludzi tyle ze ledwo wozkiem sie przeciskalismy :-D ale miasto ladne i masa sklepow idealne na calodniwy shopping :tak:

Sencilla szczesliwej podrozy, daj znac jak dojedziecie......

w razie jak bym juz tutaj przed swietami nie wpadla to zycze wam wszystkim mamuska

zdrowych pogodnych i rodzinnych swiat,
fajnych prezentow, wielkiego obzarstwa
i blogiego spokoju od wszystkiego
:-)
 
reklama
Do góry