reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

dzien dobry!
Mam pytanie do dziewczyn szyjacych albo znajach sie na materialach. Gdzie w holandii moge kupic szyfon? bedzie w sklepie z tkaninami? no i czy ktos wie, jak jest szyfon po holendersku :) czy to jest to samo co organza?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej!
Dziewczyny wszytskiego dobrego w Nowym 2013!!!!Zdrowka dla nas wszystkich!!!!
My wybieramy sie pod koniec stycznia na pare dni do Pl,i az sie boje ze znow wrocimy z chorym dzieckiem,,,,,
A tak pozatym to wszystko ok,widze ze jest nas wiecej z rosnacymi brzuszkami-fajnie!!!!milego popoludnia
 
Naya ja nie miałam problemów z bagażem podręcznym nigdy.

Ja wracam w piątek 11. stycznia wieczorem a 21 stycznia znowu do PL wylatuję.

anp ja często z Tymkiem bywam w PL i "odpukać" nigdy nie zachorował a ciągam go wszędzie i najczęściej środkami komunikacji miejskiej...
 
Witam!
Anno nie chodzi mi ze w Pl klimat mu nie sprzyja czy cos,ale chodzi o to ze u tesciow roznie bywa z palenie w piecu,najczesciej w nocy wygasa i jest zimniej,a moj Alex nie spi w spiworku,zreszta nigdy nie spal,i najczesciej spi rozkryty,chociaz co sie obudze to go nakrywam,ale wiadomo jak takie dziecko!!!
Co do akumulatorkow,,to moj sie chyba powoli rozladowuje---zaczynaja mnie bolec plecy(kregoslup)dzis caly dzien,oby bylo to tylko dzis,bo nie wiem jak to bedzie jesli bedzie do 40 tyg i sie nasili!!!
Milego wieczorku-ide sie myc bo wlasnie z pracy wrocilam!!!
 
Ania na rok jak na rok ale mam nadzieje, ze do ferii wystarczy:tak:
Anp, wspólczuje, wypoczywaj ile sie da, chociaz pewnie jak to z reguły bywa nie masz za wielkich szans na bezczynnosc:-)
Czy ktoras z mam jezdzi z dzieciakami na narty, a jak tak to gdzie, mozecie cos polecic?
Miłego wieczoru
 
witam sie po dlugiej nieobecnosci... Naomcia chora i mama ma wyrwane dni z zyciorysu. Zapalenie ucha razem z grypa sie przyplatalo. Ale coz, wszystko chyba tszeba przejsc.:happy2:

Ania my co prawda bez dzieci ale czesto jezdzilismy do Austrii na narty lub do Dolomitow (na Dolomity? :D zabij mnie a nie wiem;-)) i bardzo nam sie tam podoba. W Polsce tez jest fajnie :-)
 
reklama
Aniahaven no niestety grypa wyciagnela ze mnie wszystkie sily witalne, wiec akumulatory slabiutkie :dry::dry:
A jak Wam uplynal pobyt w Polsce??

Ania1272 my planowalismy w tym roku jechac do Austrii, ale niestety plany ulegly zmianie :dry:. Siostra meza polecala nam bardzo fajne miejsce (dziecioprzyjazne :tak:), niestety gdzies zapodzial mi sie ten link a nazwa tej miejscowosci wyparowala mi z glowy :baffled: Jak cofnie mi sie amnezja lub znajde link to dam znac :tak:
 
Do góry