reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

i płaczę co noc...

P

Paula lala

Gość
już myślałam ze daje sobie z tym rade, ale myliłam sie przychodzi taki dzień jek dziś i wydaje sie ze wszystko jest w porządku a nagle coś pęka, i ie mogę powstrzymać łez. i nic nie może mi pomóc wtedy myślę ze nie ma nadziei
 
reklama
Saraaa co sie stałó?
czyżby nadzieja na dzidzię gdzie na chwilkę uciekła?
Głowa do góry będzie dobrze!
Ja też czesto wątpię i tracę nadzieję, ale nie mozna tak robić, nie można smucic :)
Dzis moja mama ma urodziny i moja chrzestna zyczyla jej zeby byla babcia :) usmiechnelam sie jak to uslyszalam ale wlasnie takie drobiazgi budza we mnie nadzieje ze nadejdzie ten czas.
Na Ciebie tez przyjdzie kochana.
Uśmiechnij sie do mnie i przestan o tym myslec :)
 
sara skas znam placz w poduszke ...i smutne nocki..ale niemartw sie napewno przyjdzie i na ciebie czas,,,usmiechnij sie i niezalamuj bedzie dobrze wiem ze to tylko slowa od obcych babeczek ale czasem choc troszke pomoga głowka do gory bedzie jeszcze dobrze i nie smutkaj sie :)
 
Moje drogie dziewuszki, myśle ze każdy dzień jest taki niby nic sie nie dzieje ale wystarczy że mi sie piosenka w radio nie spodoba i koniec mój mąż dzisiaj już miał dość i powiedział żebym przestała płakać , najpierw przez całe popołudnie mnie pocieszał i robił wszystk na poprawe humoru, ale ja naprawde niewyobrażam sobie że bede miała szczeście być mamą mam takie głupie przeczucie że ni9gdy nie bede.
 
Saraaa nie wolno tak myslec!!!
Nie mysl tak ani nie mow ani nawet nie pisz bo co jak trafisz na zla godzine?
Troche wiecej wiary kochana!
Idz przytulic sie do meza i nie mysl o dziecku, wtedy ono samo przyjdzie :)
 
W sumie oprócz tego ze nasza 40 letnia znajoma jest w 4 miesiącu ciąży, ostatnio odwiedziła nas koleżanka której córa ma 4  miesiące i że nawet laska w solarium jest w 6 miesiącu ciąży , to nic specje=alnego sie nie stało, mam doła na którego nie ma rady i najgorsze jest to że prócz męża z którym o wszystkim rozmawiam i was moje kochane na bb to nikomu sie nie zwierzam
 
sarus sloneczko napewno sie ulozy wszystko zobaczysz bedzie dobrze wierze w to ...kazdej z nas sie uda a łzy no coz czasem pomagaja ale niezaduzo bo jak bdziesz tak pesymistycznie patrzec to niewyjdzie nic z tego fasolka nieprzyjdzie do smutnej mamy wiec usmiechnij sie i zapraszaj ja usmiechem i radoscia :)
 
reklama
DreamsAboutBaby męża właśnie wyprawiłam na sale żeby pograł w siatkówkę i nie słuchał moich jęków,cały dzień sie do niego przytulałam, i przez dwam tygodnie starałam sie nie myśleć o dzidzi a nawet myśleć ze nie chcem żadnej ciąży niestety nie potrafie sie skutecznie oszukiwać, każdą napotkaną na drodze cięzarną najchętniej pytałabym czy długo sie starała i który to miesiąc ja mam obsesje
 
Do góry