reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

II trymestr i wyprawka

Ja mam w różnych kolorach i juz mam tyle ciuszków od rodziców ze chyba nie bede nic juz dokladala bo nie naloze mu wszystkiego:)
Wczoraj kupiłam mu sweterek i buciki za grosze bo nie mogłam się powstrzymać:)
A nawet ma jedne rozowe body a co!:)
A tak to tez białe zolte niebieskie
Fioletowe szare czerwone zielone wszystkie kolory tęczy heh:)
 
reklama
ja nie ubieram na różowo ale jednak widać że to dziewczęce ubranka.
Ja płeć poznałam w pierwszej ciąży w 13 tc w drugiej w 14, ale zaufanie do lekarzy mam raczej ograniczone, do obrazu czy też interpretacji usg też ;
 
Bo z czasem to już zawsze bardziej się kieruje na dziewczęce czy chłopięce ale na początek spioszki body czy kaftanik to zielony czy żółty można założyć jednemu i drugiemu
 
Ja jestem w 23 tc. Ubranka mam po koleżance lub rodzinie. Sami nic na razie nie kupowaliśmy- tylko łóżeczko w tym tygodniu ale to dlatego że trafiłam okazję i mi się spodobało. Przyznam jednak szczerze że jak wczoraj odbierała je od kuriera to miałam okropne myśli, że to jednak za wcześnie raczej.
 
reklama
najlepiej kompletować w 2 tr bo wtedy jest najłatwiej 3 tr już jest ciazki bo brzuch itp. a lepiej mieć wcześniej wszystko i tylko spokojnie czekac na mlauszka
 
Do góry