Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
siedziałysmy w heaven... działo sie hehehe
Aneta ty nie smęć dobra! z tobą nie da sie nudzić jestes rozgadaną wesołą dziewczyną i na pewno nie bedzie drętwo!Jesli chodzi o jutro hmmm o 21 hmmm sama nie wiem.... dam wam jeszcze znac ale moze moze.... cos czuje ze jak ja przyjde to bedzie dretwo i bedziecie sie zle bawic bo przeciez wy sie znacie a ja bede "obca" wiec sama nie wiem no jeszcze napisze....
no co ty :-);-) nawet tak nie myśl.
ja tez mam mielone wiec zrobie makaron zapiekany z miesem, pieczarkami i serem!
he i pomysł mam dzieki!;-)