reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile cykli można próbować clo?

reklama
Tak, w 2 cyklu 🙂 w 2 cyklu miałam jeden pęcherzyk, mi same pękały pęcherzyki 🙂w zeszłą środę byłam na wizycie i jest wszystko ok, 3.5cm dzidziutka i serduszko bije jak dzwon 🥰
Gratulacje 😘
Ja wlasnie będę zaczynała 2cykl z clo od 4dc do 8dc po jednej tabletce.
Od którego dnia starania i co ile?
Przy pierwszej stymulacji przytulanki były od 9dc do 17dc, lecz niestety nie wyszło Owu była potwierdzona monitoringiem.
 
Dziewczyny czy Wasi lekarze mówili Wam kiedyś coś o stosowaniu clo dłużej niż 6cykli? Jestem w takiej sytuacji: biorę clo teraz 4 cykl, ale w sumie tylko raz mogliśmy się starac. Za pierwszym razem miałam torbiel, przy drugiej stymulacji byłam w szpitalu i robili mi tomograf i lekarze zabronili wtedy się starać, w trzecim cyklu się staraliśmy, ale bezskutecznie i teraz jest czwarty cykl, mozemy dzialac, ale mam aż 3 pęcherzyki dominujące i lekarz powiedzial, że to nasza decyzja czy chcemy próbować z ryzykiem ciąży mnogiej czy czekamy. I zapytalam, że w sumie to zostaną mi tylko 2 cykle jeżeli się wstrzymamy. Lekarz powiedział, że to nie jest tak, że te tabeltki można brać tylko 6 miesięcy, tylko uznaje się, że jak para próbuje 6 miesięcy i się nie udaje to nie ma co dłużej próbować, bo one nie działają, a my w sumie dopiero raz próbowaliśmy. Mam teraz mieszane uczucia, czy faktycznie można je tak dlugo brac? Z jednej strony boję się ciąży mnogiej, z drugiej to kolejny zmarnowany cykl.
Mi lekarz powiedział ze 6 cykli z tym że ja przed clo mialam przeprowadzona droznosc jajowodow metoda sono.
W drugim cyklu sie udało
 
Do góry