reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile mleka w 10 miesiącu?

reklama
A ty w polsce gdzie mieszkasz ,mieszkałaś? Ja mam ostatnio noce nie przespane ,dziś o dziwo jeszcze śpinka .ZAstanawiam się czy to ząbki ale nie wiadomo , niunia mojej koleżanki miała dwa ząbki aż do półtora roczku ,nigdy nie wiadomo kiedy wyskoczą :p
 
nie kochana w dani tylko w niemczech...a teraz napisze ci z kad tak dokladnie pochodze...wiesz gzie jest Ploszkowo?kolo Brzyczna plotno...tam mieszkaja moi rodzice,ostatnio mieszkalam w barlinku pare lat
 
Ha ,ha ,zastanawiałam się ,czy to niemcy czy dania :)Wiesz nic mi nie mówią te miejscowości ,ja też mieszkam tu od niedawna ,mieszkałam wcześniej na śląsku :)
Widze że jesteś od niedawna tu na forum tak jak i ja.Może będziemy się dzielić postempami naszych maluszków ? Tylko pod innym tytułem .
 
reklama
reklama
Do góry