reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile mleka w 10 miesiącu?

julinkaa

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Listopad 2008
Postów
41
Miasto
Zachodniopomorskie
Dziewczyny ,ile powinnam podawać mleka modyfikowanego i kaszek dziennie niemowlakowi w 10 miesiącu? Moja niunia włąśnie zaczeła 10 miesiąc i nie wim czy podaje jej wystarczająco .Daje jej poza tym ,zupki ,drugie danie ,owocki ,biszkopciki.;-)
 
reklama
Witaj Julinkaa,moj maly ma 10mies i tydzien na dzien dobry dostaje butelke mleka z 3biszkoptami to okolo 8mej rano_Obiadek miedzy 12-13,po poludniu jakies owoce,jogurcik,albo kaszka.wieczorkiem okolo 20tej dostaje znowu butelke,tak wyglada u mnie dzienne meni mojego Marcela...i jest ok
 
termin mialam na 18tego,w pierwszy dzien swiat wypilam lampke szampana bo wyczytalam ze to niby przyspiesza porod....ale szczeze to niewiwm czy to pomoglo czy poprostu to byl ten czas
 
reklama
Do góry