reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile po terminie do szpitala?

A ja właśnie wróciłam od lekarza. Dostałam skierowanie i jutro jadę rodzić :-) powiedział, że moje łożysko jest w 3 stopniu dojrzałości i muszę urodzić w ciągu 1-2 dni :-D Jutro o 8 rano będe już w szpitalu hihi :-) trzymajcie kciuki
 
reklama
Ja swoją córeczkę urodziłam 3 dni po terminie i miałam wywoływany poród, tzn, tak jakby bo podali mi w kroplówce oxytocyne zeszły 4 krople i zaczeły sie skurcze, 6,5 godziny pózniej przyszła na świat nasza Blaneczka 4530 waga i 61 cm, byłam w szoku:szok: że wyszedł ze mnie taki kolos:-D
 
A ja właśnie wróciłam od lekarza. Dostałam skierowanie i jutro jadę rodzić :-) powiedział, że moje łożysko jest w 3 stopniu dojrzałości i muszę urodzić w ciągu 1-2 dni :-D Jutro o 8 rano będe już w szpitalu hihi :-) trzymajcie kciuki

powodzenia.ZDROWEGO DZIDZIUSIA, NAPISZ, PÓZNIEJ JAK SIE CZUJESZ??? JAK MALEŃSTWO???? POWODZENIA:-)
 
Ja swoją córeczkę urodziłam 3 dni po terminie i miałam wywoływany poród, tzn, tak jakby bo podali mi w kroplówce oxytocyne zeszły 4 krople i zaczeły sie skurcze, 6,5 godziny pózniej przyszła na świat nasza Blaneczka 4530 waga i 61 cm, byłam w szoku:szok: że wyszedł ze mnie taki kolos:-D

wow.. :) gratuluje.. niezły kolos ;)
drogami natury urodziłaś? bez znieczulenia? bez CC?
 
w pierwszej ciąży, na ostatniej wizycie lekarz prowadzący powiedział, że jeżeli to piątku (taki miałam termin) nic się nie będzie działo, to po weekendzie na pewno mam się pokazać w szpitalu i zrobią mi wtedy ktg i zbadają. Jeżeli się jest po terminie, to podobno nie robią na Izbach problemów tylko lekarz, ktg i albo oddział, albo do zobaczenia za 2-3 dni.
Nie przekonałam się jak to w rzeczywistości, bo urodziłam 3 dni przed terminem.

urodziłam jednak w piątek :) o 00:20 :-D
mam ślicznego synka 3450gramów i 56cm :-)
wyszliśmy dziś ze szpitala.
Nie mam siły pisać więcej :-)

gratulacje:) waga i wzrost identyczne jak moja Wikunia:)
 
reklama
Mnie lekarz powiedział, że jak do 18.12. nie urodzę, to mam przyjść do niego 21.12. Ale do niego, a nie mówił, że do szpitala.
 
reklama
Do góry