reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ile razy mleczko??

kanga_aga

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Marzec 2005
Postów
1 217
mam pytanko.. ile razy dziennie dajecie pociechom mleczko - ja daje rano butelkę z mleczkiem bebiko3 ( smak bananowy) a wieczorem kaszę.. i wydaje mi się zę to mało mleka.. co drugi dzień je jako deser danonka albo jakiś twarożek..
 
reklama
moja myszka różnie,
na pewno:
rano 7:00-mleko bebiko3
wieczorem - 21:00 biebiko 3R

koło11: kaszka lub kanapki
koło 15:obiadek
koło 18: kaszka

i przegryzki: owoc, lub np kangus

no i to co zwinie z talerza: obżartuch (unikamy tego, ale czasami się nie da)
 
no moja rano mleko, ok. 10 kanapki, parówki etc,
ok. 13-14 obiadek
ok. 16 deserek (twarożek, owoce, etc)
ok. 18 kasza
i tyle.. a moze jej zamiast herbatki do picia na drugie śniadanie mleczko dawać??
bo ja się normalnie martwię..
 
a z mlekiem to spokojnie, dziecko aż tyle już nie musi, ja wolę na noc i rano dać mleko, bo to tak nie rozpycha mojego żarłoka, wolałabym z tego rannego i nocnego karmienia powoli rezygnować - ale piotrek się nie daje :)
mleczko to dla nich juz teraz małe piciu, a nie jedzonko
 
Kacper 2 lata i 4 miesiące ma obecnie. Kiedy miał 16 miesięcy rozchorował się na gardło i odrzucił wwszystko co związane z mlekiem. Tylko rano pił kawę zbożową na kozim mleku. Do tego wprowadziłam mu danonka i jogurt 3 razy w tygodniu. Lekarka powiedziała, że jeśli je mięso to taka ilość mleka wystarczy.
 
Do góry