reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile ważą wasze dzieci

ola_24

marcowa mama 2007
Dołączył(a)
1 Luty 2007
Postów
62
Miasto
Wrocław
Czesc !Jestem ciekawa ile przytyły wasze dzieci od urodzenia.Mój KAcperek urodził się 9 marca i waży ok 6 kg,ile dokładnie będę wiedziała we wtorwek bo wtedy ide z nim na szczepienie.Pozdrawiam
 
reklama
Piotruś 23 luty - 3030 gram, teraz coś około 6 kilo, do kontroli idziemy za tydzień, to się zważymy :-)
 
Kubusia urodzilam 2 marca(2900g) jest tylko na piersi a obecnie wązy 6200g:-)
 
Widze ze wasze dzieciaczki ładnie przybieraja na wadze:happy:moja cora po urodzeniu wazyla 3400 czyli 14 marca a teraz ma 5300:confused:wiec dlaczego tak niewiele:eek:
 
reklama
Avacanda moja rodziła się dokładnie tego samego dnia co twoja, z bardzo podobną wagą urodzeniową, a teraz waży 5200g. W porównaniu z innymi dziećmi marcowymi to mało, ale lekarz dziś powiedział, że dziecko wygląda wzorcowo, ja jestem malutka to po kim dziecko ma być duże, i że wg niego wszystko jest ok.
Choć nie powiem jak czytam ile inne dzieci ważą to też mi trochę dziwnie, że moje dziecko o kilogram, a nawet dwa waży mniej....

Na pewno nie mamy co porównywać wagi naszych córek z chlopcami, bo oni zawsze więcej przybierają :tak:
 
Do góry