reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile ważą wasze dzieci

reklama
Na pewno blueberry :tak: W końcu gdyby nasze dzieciaczki ciągle przybierały na wadze 200 gram na tydzień, albo i więcej to jako roczne dzieci ważyłyby 31 kilo :-D:laugh2: (ja nie liczyłam, gdzieś tam przeczytałam, nie sprawdzałam ;-):-))
 
moja coreczka w dniu narodzin czyli 10marca warzyla 2980, a 2 tygodnie temu 5400 teraz dokladnie niewiem ale napisze we wtorek po wizycie u lekarza:-D:tak:
 
A ja choć rzadko pisze często do Was zaglądam i czytam co u Waszych cudownych maluszków,no i nie mogę sie powstrzymać od pochwalenia się,że moja jedno kilogramowa Pomarańczka ma już 6860kg :tak::-D:-D:-D
Pozdrawiamy wszystkie marcowe dzieciaczki!!!!!!!!
 
Brawo KAROLINKA - piękna waga.
A ja musze się przyznac że jak mam zły dzień to oglądam sobei zdjęcia Pomarańczki na galerii bb i się uspokajam i zawsze wzruszam. :tak:
 
Piotruś dziś waży już 6600 gram :-) Przez 3 tygodnie przybrał na wadze prawie kilogram :szok::-D Mój mały żarłoczek :rofl2:
 
reklama
A ja choć rzadko pisze często do Was zaglądam i czytam co u Waszych cudownych maluszków,no i nie mogę sie powstrzymać od pochwalenia się,że moja jedno kilogramowa Pomarańczka ma już 6860kg :tak::-D:-D:-D
Pozdrawiamy wszystkie marcowe dzieciaczki!!!!!!!!
no to gratuluję martencjo Karolinka rośnie jak szalona:-D POZDRAWIAMY
 
Do góry