reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile ważą wasze dzieci

reklama
Moja Hanuszka jak sie urodzila to wazyla 3950 a teraz ok.5700.Wiec tez malutko, ale tak jak Agutkowe dzieciatko jest wzorcowa, czyli wtabeli z centylami miesci sie dokladnie posrodku! :-)
 
Trzeba wziąść pod uwagę też to, czym karmione są dzieci ;-):-) Ponoć na sztucznym mleczku szyciej przybierają na wadze..
 
Mój Wojtek urodzony 17 marca ( cztery dni przed terminem) z wagą 2750 gr- dwa tygodnie temu ok 24 maja ważył 5050 gr. Podejrzewam, że teraz jest ok 5300/5400.
Wagę urodzeniową miał chyba najmniejszą z wszystkich marcowych dzieci urodzonych w terminie:(
Ciekawe czemu. Rodzice przecież całkiem całkiem sobie wyglądają:)
 
Mój synek jakoś szybciej przybierał jak był na piersi. Może dlatego, że był młodszy...


Wiesz co, u nas też najpierw córka ładnie przybierała, aż w oczach było widać jak rośnie i doskonale czuć było to w rękach ;-)
A potem nagle tak przystopowała. Podejrzewam, że to coś z moim pokarmem.
 
reklama
Do góry