reklama

Dzieciaczki w podróży ;D

elahar

mama Madzi
Najlepsze odpowiedzi
0
Karol bardzo dobrze znosi ukrop w aucie. Aż mnie to dziwi, bo ja nieraz jestem cała mokra, a on normalnie funkcjonuje :confused:.
Moja całe szczęście też dobrze znosi podróże w samochodzie. Poza tym jak jest bardzo gorąco to ja ją trochę wachluję.:tak:

reklama
A

Agutek

Gość
Kurczę, to moja strasznie to znosi. Normalnie leje się z niej jakby ktoś na nią kubeł wody wylał :baffled:

kasia580

03.2007 i 06.2012
Miasto
Łódź
Najlepsze odpowiedzi
0
Wiktoria też dobrze znosi podróże samochodem nawet w takie upały, wiadomo że jest troszkę spocona ale nie leje sie z niej

madzikm

Mamy lutowe'07
Najlepsze odpowiedzi
0
Czy wasze dzieci też tak strasznie pocą się w aucie?
Ja jeszcze czasem w ogóle nie zdążę a mojej córci już leci po czole ciurkiem :dry:Strasznie mi jej szkoda i w takie ciepłe dni jazda autem w ciągu dnia na dłuższe trasy absolutnie u nas odpada :no:
W sobotę chyba wstaniemy o 5 rano i wyruszymy najpóźniej o 6, żeby uprzedzić te największe upały.
my zawsze jedziemy z klimą i nie ma problemu

elaklb

Fanka BB :)
Najlepsze odpowiedzi
0
No to wróciliśmy. Cali i zdrowi. :-) Mała jazdę w tamtą stronę zniosła dośc dobrze; wyjechaliśmy o 2 nad ranem, mała zasnęła koło 4 i spała do 7, potem się trochę kręciła, musieliśmy ją trochę zabawiac, ale zrobilismy krótki postój i było OK. Gorzej było z powrotem, bo wyjechaliśmy o 10 rano, więc słońce dało nam nieźle popalic, mała się pociła i denerwowała, w końcu zasnęła na 1,5 godziny, po obudzeniu dwa postoje na obiadek i rozprostowanie kości i dalej już było OK. Na miejscu też się szybko zaklimatyzowała, tyle że pogodę mieliśmy do niczego więc ogólnie wczasy trochę nieudane. No ale cóż, na pogodę nikt wpływu nie ma, niestety... :-(

pooka

Mama marcowa 2007
Najlepsze odpowiedzi
0
ja sobie bez klimy nie wyobrażam takich dystansów pokonywać (mam jakies 500 km do zrobienia)
jak bez to chyba tylko nocna wyprawa w taka pogodę wydaje mi sie możliwa

reklama
A

Agutek

Gość
My jedziemy z samego rana, żeby tak na 11.00 wylądować na miejscu.
Słyszałam jednak, że w drodze nad morze są okropne korki i odległość 150km ludzie pokonują nawet w 5h :szok:

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku